UPN International gayrimenkul zirvesi

UPN International, gayrimenkul zirvesinde yatırımcı çekecek

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 22.04.2015
UPN International, Türkiye çapındaki Münhasır Proje Portföyü’nün yansımalarını 24 Nisan’daki Arap Türk Zirvesi’nde test edecek.
Ulak Grup bünyesinde bulunan ve 2010 yılından itibaren uluslararası gayrimenkul sektöründe faaliyetlerini sürdüren UPN International, network ağını 25-26 Nisan 2015 tarihleri arasında Hilton Otel'de yapılacak olan 9. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi'nde deneyecek. Türkiye çapındaki “Münhasır Proje Portföyü”nün yanı sıra, dünya çapında “Uluslararası Gayrimenkul Operatörü” kimliğiyle aktif olarak hizmet veren UPN International, zirve kapsamında yabancı yatırımcılar ile bir araya gelecek.

Pek çok ülke temsilcisi ile görüşecekler

Sektörde uluslararası bilgi, tecrübe ve satış ağına sahip olan UPN International, özellikle Körfez ülkelerinden gelen yatırımcıları Türkiye'deki gayrimenkul varlıkları ile buluşturacak. Yeni işbirlikleri, kiralamalar, satın almalar, yatırım yapmak üzere fon getirilmesi gibi konularda görüşmeler planlayan UPN Internalional, başta Abu Dabi, Kuveyt ve Katar olmak üzere Bahreyn, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan, Dubai, Azerbaycan, Fas, Mısır, İran ve Irak gibi ülkelerden de gelecek olan yatırımcılar ile görüşmeler yapacak.

Kendi gayrimenkullerini pazara sunacak

Bununla birlikte UPN International İstanbul, Bursa, Kuşadası, Antalya ve Bulgaristan'da bulunan seçkin proje portföyünü katılımcılara sunarken 25-26 Nisan 2015 tarihleri arasında saat 10.00 – 18.00 arasında fuardaki 13. stantta misafirleri ağırlayacak. 

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

UPN International Münhasır Proje Portföyü 9. Arap Türk Zirvesi