UPN International gayrimenkul zirvesi

UPN International, fuarın yıldızı olmaya aday!

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 22.04.2015
Türkiye’deki gayrimenkul varlıklarını her türlü ticari faaliyet için yatırımcılara tanıtan UPN International, zirvede aktif bir rol oynayacak.
Ulak Grup çatısı altında yer alan ve 2010 yılından bu yana uluslararası gayrimenkul arenasında faaliyetlerini sürdüren UPN International, network ağını 25-26 Nisan 2015 tarihleri arasında Hilton Otel'deki 9. Gayrimenkul Fuarı ve Arap Türk Zirvesi'nde nakde çevirecek. Türkiye çapındaki “Münhasır Proje Portföyü”nün yanı sıra, dünya çapında “Uluslararası Gayrimenkul Operatörü” kimliğiyle aktif olarak hizmet veren UPN International, zirve kapsamında yabancı yatırımcılar ile bir araya gelecek.

Gayrimenkul ve hizmet sektörü içiçe

Uluslararası bir gayrimenkul operatörü olarak tüm gayrimenkul projelerinde, çeşitli hizmet paketleri ve danışma servislerini birleştirerek müşterilerine entegre çözümler sağlayan UPN International; fuarda görücüye çıkartacağı projelerle, sektörün liderlerinden olduğunu bir kez daha kanıtlamayı hedefliyor. Geniş satış ağı ve iş modelleri ile uluslararası gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk kazandıran UPN International, sadece gayrimenkul projeleri ile değil; aynı zamanda tamamlanan projelerin iç ekipmanları, satış esnasında ve satış sonrasındaki sınırsız danışma servislerini de kapsayan süreç yönetimi ile alakalı olarak da fuarda yerini alıyor. UPN International, katıldığı pek çok fuarda olduğu gibi, bu fuarda da yatırımcıların ilgi odağı olacağını garantiliyor.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

UPN International 9. Arap Türk Zirvesi