ROIAA

UPN, birçok ülkede ofis açma çalışmalarını hızlandırdı!

Sektörden Haberler Emine Pile 25.05.2015
UPN International ekibi ve üst düzey yöneticileri iş ortağı ROIAA Group ile sektör değerlendirmesi için biraraya geldi.
Acente, fuar ziyaretleri ve yeni satış kanalları çalışmaları için önemli görüşmeler gerçekleştiren UPN International'dan Körfez çıkartması...   

UPN International'ın üst düzey yöneticileri, Katar merkezli iş ortağı ROIAA Group ile sektörü değerlendirmek, yeni projeler ve satış kanallarını geliştirmek üzere Katar'da bir araya geldi. Yoğun ve verimli görüşmeler sonucunda UPN International ve ROIAA Group yeni ve önemli iş anlaşmalarına imza atacaklarının müjdesini verdiler.

UPN International, şube çalışmalarına hız verdi!

2010 yılından beri acentelik sistemi ile çalışan UPN International, körfez ülkeleri başta olmak üzere pek çok ülkede UPN International şubelerini açma çalışmalarına başladı. İlk olarak T.C. Katar Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Sayın Mustafa Güleç ile bir araya gelen UPN International'ın üst düzey yöneticileri, Dubai, İngiltere ve Rusya başta olmak üzerek şube çalışmalarına hız verdi.

Körfez basınından UPN satış ekibine büyük ilgi!

Gayrimenkul piyasasındaki gelişmeleri takip etmek, resmi görüşmeler yapmak ve mevcut acentelere destek vermek amacıyla UPN Satış Ekibi Bahreyn'e ziyaretler gerçekleştirdi. Gulf Property Show fuarına da katılan UPN International satış ekibine körfez basınının da ilgisi oldukça yoğundu.

UPN International ROIAA