ünlülerin evleri

Ünlü yıldızlar parayı gayrimenkule yatırıyor!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 11.03.2015
Magazin dünyasının ünlü isimleri yıllardır kazançlarını en doğru yatırım aracı olarak gördükleri gayrimenkulde değerlendiriyor.
İşte gayrimenkul zengini ünlülerden bazıları;

1- Aşkın Nur Yengi

Yılların eskitemediği ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi de yatırımını emlağa yapanlar arasında. Haluk Bilginer'le biten evliliğinden dünyaya gelen kızı Nazlı Bilginer'e Kartalkaya Dorukkaya'da tatil yapan ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi, emlak zengini çıktı.

aşkın nur yengi

Kızını kayak öğrenmesi için getirdiğini söyleyen Yengi, en çok ekstra alan şarkıcıların başında yer alıyor. Kazandığı tüm birikimini emlak sektörüne yatıran şarkıcı, mayıs ayında iddialı bir albüm piyasaya çıkaracağını söyledi.

2- Sibel Can

Sibel Can, gayrimenkul söz konusu olduğunda ilk sırada yer alıyor. Yaklaşık 25 yıldır sahnelerde olan Sibel Can'ın İstanbul'un çeşitli yerlerinde 50 civarında dairesi olduğu biliniyor.

sibel can

Ayrıca Nakkaştepe, Beykoz, Levent, Bodrum'da evi olan sanatçının Miami'nin William's Adası'nda da bir villası bulunuyor.

3- Emrah

Çocukluğundan bu yana sahnelerde olan Emrah'ın serveti Türkiye'de çok az sanatçıda var. Kazandığını gayrimenkule yatıran şarkıcının, Etiler, Levent civarında 200'e yakın evi var.

emrah

Fulya'daki bir rezidansta 12 dükkanı olan sanatçının aynı yerde 2 milyon dolar değerinde bir spor kompleksi de bulunuyor.

4- Seda Sayan

Etiler Şamdan'ı 8.5 milyon dolara satın alan Seda Sayan, şov dünyasının en iyi gayrimenkul yatırımcılarının başında geliyor. 

seda sayan

Sayan'ın Etiler ve Gayrettepe'de bulunan iki rezidansta dairesi bulunuyor. Ayrıca Bodrum'da 3 villası, Londra'da bir evi ve İstanbul'un çeşitli semtlerinde 30'a yakın dairesi var.

5- Necati Şaşmaz

Kurtlar Vadisi'yle bir anda ekranın en çok kazanan ismi olan Necati Şaşmaz tam bir gayrimenkul zengini.

necati şaşmaz

Şaşmaz'ın Ataşehir konutlarında 50 dairesi ve bir süper marketi var. Şaşmaz ayrıca Şişli-Bomonti'de bir rezidanstan 18 daire aldı. 

6- Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ, gayrimenkul zenginleri arasına girmeye aday. Tatlıtuğ'un Göcek'te 700 bin dolar değerinde bir evi, Gümüşsuyu'nda deniz manzaralı dairesi, Samandıra'da bulunan bir sitede 1 milyon 500 bin TL değerinde villası, Bağdat Caddesi'nden 3 milyon dolara satın aldığı üç dükkanı var.

kıvanç tatlıtuğ

Genç oyuncu son olarak İstanbul Çekmeköy'deki lüks bir siteden iki daire daha satın aldı.

7- Kenan İmirzalıoğlu

Dizi, reklam ve filmlerden kazandıklarıyla hatırı sayılır bir servet sahibi olan Kenan İmirzalıoğlu, yıldızı yükselmeye başlayan semtlerden Fener, Balat, Tarlabaşı ve Cihangir civarında çok sayıda eski bina satın aldı.

kenan imirzalıoğlu

Ayrıca Cihangir'de bir otel binası alan İmirzalıoğlu'nun Cunda Adası'nda bir arsası bulunuyor.

gayrimenkul zengini ünlüler ünlülerin evleri