mercedes b180 ünal akpınar inşaat

Ünal Akpınar İnşaat sıfır araba hediye etti!

Sektörden Haberler Uğurcan Tokay 24.01.2016
Akkent Paradise Gardens projesinden ev alanların katıldığı çekiliş sonunda Mercedes B180 CDI hediye edildi.
Ünal Akpınar İnşaat'ın Akkent Paradise Gardens projesinden ev alanların katıldığı otomobil çekilişi gerçekleşti. Firmadan yapılan açıklamaya göre, Ankara'nın kuzey aksında inşa ettiği Akkent konutlarından sonra konsept projesi Akkent Paradise Gardens'ı hayata geçiren şirket, 10 Eylül 2015-15 Ocak 2016 tarihlerinde ev alan müşterilerine çekilişle son model Mercedes Benz B180 CDI otomobil kazanma şansı sundu.

Bu kapsamda, Akkent Paradise Gardens'ın yeni satış ofisinin kapalı yüzme havuzunda, milli piyango ve noter huzurunda çekiliş yapıldı. Katılımcıların büyük ilgi gösterdiği çekilişte, otomobilin sahibi Ömür Eren oldu.

Çekilişin sonucunu günlerdir heyecanla beklediğini belirten Eren, "Erzurum'da yaşıyorum, bir Ankara gezisinde projeyi gezdim ve çok beğendim, yatırım amaçlı aldım, sonrasında çelişe katıldım, mutluluğumu anlatamam" ifadelerini kullandı. Eren, otomobili kazandığını öğrenir öğrenmez ilk ailesini aradığını kaydetti.

Batıkent'de 850 daire teslim eden Ünal Akpınar inşaat, Akkent Paradise Gardens'ı konut sektöründeki en prestijli projesi olarak gösteriyor. 

ünal akpınar inşaat mercedes ünal akpınar inşaat akkent paradise