uluslararası gayrimenkul fuarı

Umman’ın tek uluslararası fuarı 18 Şubat’ta kapılarını açıyor!

Sektörden Haberler Emine Pile 25.12.2014
Gayrimenkul sektörünü buluşturacak olan Umman’ın tek uluslararası gayrimenkul fuarı 18-21 Şubat tarihlerinde yapılacak.
Körfez bölgesinin en iyi organizatörlerinden Sumansa Group tarafından gerçekleştirilecek fuara özellikle Körfez bölgesi, Mısır, Hindistan, Türkiye ve çeşitli Avrupa ülkelerinden yoğun katılım bekleniyor. 

Umman artan petrol gelirleri nedeniyle başta çevre ülkelerin ve yatırım amaçlı birçok ülkenin dikkatini bu yöne çekiyor. Global Property Show Oman, kendi vatandaşlarına emlak sektöründe yatırım için bilgi sağlayacak olup, katılım gerçekleştiren firmalar için de 2015 yılında önemli bir nakit akışı sağlayacak.
 
Umman Türk Büyükelçiliği'nin katılımlarıyla düzenlenecek fuarda, yabancıya mülk satışını sağlayan ‘Mütekabiliyet Yasası' ön plana çıkacak. Proje işbirlikçileri ve Türk firmaları, yasanın sağladığı avantajları yabancı yatırımcılara anlatacak. 

Fuar, her iki ülke arasında önemli iş bağlantılarının gerçekleşmesine zemin hazırlayacak ve benzer fuarlardan farklı olarak sıcak satış imkanı sunacak. Dünya genelinde yıllık 1 trilyon dolarlık gayrimenkul yatırımının dörtte birini (250 milyar dolar)  Körfez Ülkeleri'nin gerçekleştirdiği düşünüldüğünde Global Property Show Oman katılımcı ve ziyaretçi firmalar için büyük avantajlar sunacak.

Global Property Show Oman gayrimenkul sektörü uluslararası gayrimenkul fuarı