Uluslararası Müteahhitlik Paneli

Uluslararası Müteahhitlik Paneli 9 Aralık'ta düzenleniyor

Sektörden Haberler Emine Pile 01.12.2015
Bu yıl 9-11 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan 6. Boğaziçi Zirvesi'nde Uluslararası Müteahhitlik Paneli de yer alacak.
Uluslararası Müteahhitlik Paneli'nde küresel kalkınma için inşaat sektörünün önemi tartışılıyor. Türkiye'nin yanı sıra, 80 farklı ülkenin iş ve siyaset dünyasını bir araya getiren 6. Boğaziçi Zirvesi, bu yıl 9-11 Aralık tarihleri arasında “Daha Az Yoksulluk, Daha Fazla Refah” temasıyla düzenleniyor.

Zirve kapsamında düzenlenen “Uluslararası Müteahitlik Paneli”nde TUSİAD Uluslararası Koordinatörü Bahadır Kaleağası moderatörlüğünde, EMAAR CEO'su Ozan Balaban, STFA İnşaat Grubu Başkanı Mustafa Karakuş, Al Rawda Başkanı Dr. Mashoor Ali Al Madodi, Uluslararası Müteahitler Birlikleri Konfederasyonu Başkanı Emre Aykar ve Ağaoğlu Şirketler Grubu İcra Kurulu Üyesi Burak Kutluğ ve Uluslararası Tahkim Hukukçusu, Kabine Hukuk Ortağı Ural Aküzüm'ün katılımıyla, küresel ve sürdürülebilir büyüme adına, alt yapı yatırımlarının rolü ve finansmanı tartışılacak.

“Uluslararası Müteahitlik Paneli”nde 9 Aralık 2015, Çarşamba, 15:10 – 16:20 saatleri arasında Çırağan Sarayı Kempinski Otel'de gerçekleştirilecek.  

Detaylı Program:

15:10-16:20 Panel II: Uluslararası Müteahhitlik Paneli
Küresel sürdürülebilir büyüme adına, alt yapı yatırımlarının rolü ve finansmanı

Moderator: Bahadır Kaleağası, Uluslararası Koordinatör, TÜSİAD

Ozan Balaban, Bölge CEO'su, EMAAR
Mustafa Karakuş, İnşaat Grubu Başkanı, STFA
Dr. Mashoor Ali Al Madodi, Al Rawda Başkanı
Emre Aykar, Başkan, Uluslararası Müteahhitler Birlikleri Konfederasyonu
Burak Kutluğ, İş Geliştirme Grup Başkanı/İcra Kurulu Üyesi, Ağaoğlu Şirketler Grubu
Ural Aküzüm Kabine Hukuk, Partner, Uluslararası Tahkim Hukukçusu

Uluslararası Müteahhitlik Paneli