TOKİ açık arttırma ihalesi

TURYAP, 2 yıl daha müzayedelere ev sahipliği yapacak

Sektörden Haberler Emine Pile 21.09.2015
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ)'nin taşınmazlarının satışını yapan TURYAP 2017’ye kadar müzayede organizasyonlarını sürdürecek.
TOKİ'nin açık artırma ile gayrimenkul satış ihalesini 2014'te kazanan TURYAP, bu yıl yenilenen ihale ile müzayede organizasyonlarını sürdürecek. 

TURYAP Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay gelişmeler ile ilgili şunları dile getirdi: ‘‘Mayıs 2014'ten bu güne TOKİ için yaptığımız gayrimenkul müzayedelerinde 115 Milyon TL'lik satış gerçekleştirdik. İngiltere merkezli Capital Finance International dergisi tarafından Avrupa 2015 - En İyi Gayrimenkul Müzayedesi ödülüne layık görüldük. Gayrimenkul müzayedelerinde gösterdiğimiz başarıyı Türkiye genelinde 400'e yakın temsilciliklerimizle istikrarlı bir şekilde devam ettireceğimize inanıyoruz.''

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=TOK%c4%b0+a%c3%a7%c4%b1k+artt%c4%b1rma+ihalesi'>TOKİ açık arttırma ihalesi</a>

Taksitle Ödeme Avantajı

TOKİ müzayedelerinde alıcılara kolay ve uygun vadelerle taksit imkanı sunuluyor. Müzayede kapsamında açık artırma yöntemiyle satışı gerçekleştirilen taşınmazlarda %10 peşin; 240 aya varan vade seçenekleri ile alıcıya kolay ödeme avantajı sağlanıyor. Taksitler ise, 6 aylık memur maaşı kat sayı artış oranına göre hesaplanıyor.

Online Teklifler Alınacak

İstanbul ve Ankara'da bulunan müzayede salonlarında satışlar yapılırken internet üzerinden teklif vermek isteyen alıcılar açık artırmayı www.turyap.com.tr  adresinden canlı olarak takip edebiliyor. Müzayede öncesi, katılımcılar TURYAP'ın web sayfası üzerinden satışa sunulan taşınmazlarla ilgili detaylı bilgilere ulaşabiliyor. Müzayede katılımında herhangi bir şart aranmazken, internetten teklif verebilmek için önceden kayıt yaptırmak yeterli. Satış şartnamesindeki koşulları yerine getirenler ve belirtilen teminat tutarını ödeyenler kontenjan sınırı bulunmayan müzayedelere katılabilecekler.

TURYAP TOKİ açık arttırma ihalesi