Türkiye İMSAD

Türkiye İMSAD Gündem Buluşmaları toplantısı 26 Nisan'da!

Sektörden Haberler 21.04.2017 17:10

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) gerçekleştirilen ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı 26 Nisan'da yapılacak.

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) tarafından üç ayda bir düzenlenen ‘Gündem Buluşmaları' toplantısı, 26 Nisan Çarşamba günü iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek. 

‘Referandumdan sonra 2017 yılı ekonomisinde neler bekleniyor?', ‘Jeopolitik ve ekonomik gelişmelerin Türkiye'ye etkileri', ‘Bölgesel pazarlarda beklenen gelişmeler', ‘Dünya ve Türkiye ekonomisinin gündeminde neler var?' ve ‘İnşaat ve inşaat malzemesi sektörüne ilişkin güncel ekonomik veriler' başlıklı konuların tartışılacağı toplantı, Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan'ın açılış konuşması ile başlayacak.

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Üyesi F. Fethi Hinginar'ın moderatörlüğünü yapacağı ‘Gündem Buluşmaları' toplantısında; Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanları Prof. Dr. Kerem Alkin ile Dr. Can Fuat Gürlesel ve konuk konuşmacı Metehan Demir, değerlendirme ve öngörülerini katılımcılarla paylaşacak. 

Tarih : 26 Nisan 2017, Çarşamba
Yer : Ortaköy Feriye Lokantası, Hamdi Saver Salonu (Çırağan Cad. No: 40, Ortaköy)
Kayıt : 08.30 
Toplantı : 09.00