TSKB Gayrimenkul Değerleme

TSKB Gayrimenkul Değerleme'den MIPIM'de kutlama!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 16.03.2017
TSKB Gayrimenkul Değerleme 15. kuruluş yıllarını Fransa'danın Cannes kentinde düzenlenen MIPIM Fuarı'nda kutladı.
Gayrimenkul sektöründe değerleme ve danışmanlık alanında referans olmak hedefiyle faaliyet gösteren TSKB Gayrimenkul Değerleme 15'inci yılında MIPIM Fuarı'nda bir davet verdi.

Dünyanın en büyük ve en önemli gayrimenkul fuarı MIPIM'de bu yıl da gayrimenkul sektörünün önde gelen temsilcileriyle birlikte yerini alan TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş., bu vesileyle 15. kuruluş yıl dönümü onuruna bir davet düzenledi. 

TSKB Genel Müdürü Suat İnce ve TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Genel Müdürü Makbule Yönel Maya'nın ev sahipliğinde gerçekleşen davete, Türkiye gayrimenkul sektörünün önde gelen temsilcileri katıldı. 

tskb gayrimenkul
TSKB Genel Müdürü Suat İnce - TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya

TSKB Genel Müdürü Suat İnce, 2002 yılından bu yana faaliyet gösteren TSKB Gayrimenkul Değerleme şirketinin önem verdikleri iştiraklerinden biri olduğunu vurgulayarak, “TSKB Gayrimenkul Değerleme'nin sektöründeki istikrarlı yükselişinin ardında, Bankamızın gayrimenkul, makine ve ekipman değerlemesi konusundaki uzmanlığı yatıyor. Biz, TSKB Gayrimenkul Değerleme şirketimize büyük bir önem veriyoruz. TSKB markasının ulusal pazardaki yarım asrı aşkın itibar ve gücüyle daima bu iştirakimizin arkasında, yanında yer alıyoruz. TSKB Gayrimenkul Değerleme'nin bugün geldiği noktadan mutluyuz ve bu başarı grafiğinin, yükselerek devam edeceğine inanıyoruz” şeklinde konuştu.

TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya da TSKB Gayrimenkul Değerleme'nin sektörün önemli bir iş ortağı olduğunu dile getirerek, “Yatırımınız Değerimizdir' diyerek; köklü birikimimiz, kaliteden asla ödün vermeyen iş anlayışımız, teknolojiden ilham alarak geliştirilen çözümlerimizle ve günden güne güçlenen deneyimli kadromuzla bu sektörün geleceğini inşa ediyoruz” dedi. Gayrimenkul sektörünün 2016 yılındaki zorlukların üstesinden birlik ve beraberlik içinde geldiğini vurgulayan Makbule Yönel Maya, sektörün geleceğinden umutlu olduğunu sözlerine ekledi.

TSKB Gayrimenkul Değerleme MIPIM MIPIM 2017 Makbule Yönel Maya