Ozan Kolcuoğlu ve Bilge Beller Özçam

TSKB Gayrimenkul Değerleme'de iki yeni atama!

Sektörden Haberler Ayşe Özlem Kuruca 04.09.2015
Değerleme sektöründe uzmanlığın temsilcisi olan TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş’de iki ayrı atama gerçekleşti
TSKB Gayrimenkul Değerleme'de iki yeni atama gerçekleşti. Özel Projeler Departmanı Müdürü olarak görev yapmakta olan Ozan Kolcuoğlu; Genel Müdür Yardımcısı olarak atanırken; Şubeler Özel Projeler Departmanından Sorumlu Koordinatör Bilge Beller Özçam da Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Ozan Kolcuoğlu 

Yıldız Teknik Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Fakültesi, Elektrik Mühendisliği bölümünden 2004 yılında mezun olan Ozan Kolcuoğlu, İstanbul Üniversitesi'nden MBA yüksek lisansını 2007 yılında aldı. Eğitim hayatına 2014 yılında University of Florida ile devam eden Kolcuoğlu, Global Sustainable Energy programından başarı ile mezun oldu. Ayrıca SPK, RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors) ve LEED Green Associate lisanslı değerleme uzmanıdır.

Değerleme ve danışmanlık alanlarında yaklaşık 10 yıllık tecrübesi bulunan Kolcuoğlu, 2006 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş bünyesine katılarak Değerleme Uzmanı olarak çalışmaya başladı. 2010 yılında Yönetici Yardımcılığı pozisyonuna, 2012 yılında Yönetici, 2014 yılında ise Müdür pozisyonuna getirildi. Eylül 2015 itibarı ile Kolcuoğlu, Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Bilge Beller Özçam 

İstanbul Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümünden 1993 yılında mezun olan Bilge Beller Özçam, SPK lisanslı değerleme uzmanıdır.

Değerleme ve danışmanlık alanlarında yaklaşık 21 yıllık tecrübesi bulunan Özçam, 2006 yılında TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş bünyesine katılarak İzmir Şube Bölge Sorumlusu olarak görev yapmaya başladı. 2010 yılında İzmir Şube Müdürü pozisyonuna, Ocak 2013'de ise Şubeler Özel Projeler Departmanından Sorumlu Koordinatör görevine getirildi. Özçam, Eylül 2015 itibarı ile Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

TSKB Gayrimenkul Değerleme Ozan Kolcuoğlu Bilge Beller Özçam