Narlife /

firmasının Narlife projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Tepe İnşaat

Tepe İnşaat'a sektörün öncü markası ödülü!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 29.09.2016
Tepe İnşaat, Öncü Sektörler, Öncü Markalar Araştırması'nda inşaat sektörünün öncü markası ödülüne layık görüldü.
Türkiye'nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu çerçevesinde Ankara'da yapılan Öncü Sektörler, Öncü Markalar Araştırması'nda Tepe İnşaat ödül kazandı.

İnşaat sektörünün öncü markası ödülüne layık gören Tepe İnşaat, Beykoz Konakları, Narcity, Narlife, Park Mozaik ve Tepe Prime gibi gayrimenkul sektöründe öncü olmuş projeleri hayata geçiren Tepe İnşaat'ın Kanyon, İş Bankası Genel Müdürlük Binası, Ankara Esenboğa Havalimanı İç ve Dış Hatlar Terminal Binası ve İstanbul Atatürk Havalimanı Yeni Dış Hatlar Terminali ve Katlı Otoparkı gibi birçok önemli simge yapı ve projeye imza attı. 

Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi ( İPZ) Anadolu 28 Eylül Çarşamba günü Ankara HiltonSa'da gerçekleştirildi. 

9 yıldır aralıksız devam eden, binlerce pazarlama profesyonelini ve yüzlerce konuşmacıyı aynı çatı altında buluşturan İPZ Anadolu'nun bu yılki konferansının ardından Akademetre araştırma şirketi tarafından Ankara'da gerçekleştirilen Öncü Sektörler, Öncü Markalar Araştırması sonuçları açıklandı. Araştırma kapsamında inşaat sektörünün öncü markası ödülüne layık görülen Tepe İnşaat'ın ödülünü Tepe İnşaat Pazarlama Müdürü Sertuğ Deringöl, OSTİM OSB Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın'ın elinden aldı.

Tepe İnşaat İnteraktif Pazarlama Zirvesi Beykoz Konakları Narcity Narlife