Temaşehir Konya / Torkam İnşaat

Torkam İnşaat firmasının Temaşehir Konya projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Murat Kurum

'Temaşehir, Konya ekonomisi için önemli bir değer'

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 26.10.2016
Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Konya'da inşa edilen Temaşehir projesinin basın lansmanında konuştu.
Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Temaşehir projesinin Konya için önemli bir değer olduğunu vurguladı. 

700 milyon TL yatırımla inşa edilen Temaşehir'in Konya ekonomisine katkı sağlayacağını belirten Kurum şöyle konuştu, "Konya mimarisinden ne alabiliriz? Osmanlı Selçulu mimarisinden ne alabiliriz? Burayı bir yaşam haline nasıl getiririz? bunların hepsi düşünüldü. Bende memleketim olması hasebiyle biraz daha açıkcası üstüne düşmeye çalıştım projenin. Ben projeye şu açıdanda bakılması gerektiğini düşünüyorum. Burada 700 milyon liralık bir hasılat var. Yüklenicinin de bize tahhüdü 211 milyon lira. 700 milyon lira gibi bir para Konya ekonomisinde dönecek. Bu önemli bir para. Böyle projeleri bizim şehrimize, memleketimize bence kazandırmamış gerekiyor ki bu hem istihdam anlamında hem işsizlik anlamında Konya ekonomisine büyük değer katacaktır. İnşallah bu ve bunun gibi projeleri de destekleyeceğiz."

Torkam İnşaat tarafından Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirilen Temaşehir, 740 konuttan meydana geliyor. 165 dükkanın hizmet vereceği proje, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. 

temaşehir konya

Temaşehir'in birinci etabının yüzde 70'i kısa sürede satıldı. 372 konutluk ikinci etap satışları 29 Ekim'de başlayacak. Temaşehir'de lansmana özel fiyatlar 324 bin TL'den başlıyor.

Temaşehir emlak konut gyo murat kurum