Yıldızlı Bahçe / Teknik Yapı

Teknik Yapı firmasının Yıldızlı Bahçe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
teknik yapı

Teknik Yapı’dan Katar’da Yıldızlı Bahçe için yüzde 80 anlaşma!

Sektörden Haberler Emine Pile 02.02.2018
Gayrimenkul sektörünün en önemli firmalarından Teknik Yapı, Expo Turkey by Qatar’da önemli işbirlikleri gerçekleştirdi.
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) ana partnerliğini, Emlaktasondakika.com'un dijital partnerliğini üstlendiği, Expo Turkey by Qatar'da 112 Türk firması boy gösterdi. 

Katar'ın başkenti Doha'da gerçekleştirilen 2. Expo Turkey by Qatar'a Türk şirketleri adeta çıkarma yaptı. Katar'da Türk mallarına ve şirketlerine karşı büyük ilgi oldu.
 
Teknik Yapı, 4 projesi ile katıldığı Katar Fuarı'nda, devam eden projelerini ve satışa sunacağı İzmir projesini Katar Expo Fuarı'nda görücüye çıkardı. Fuarda, Deluxia Park Business, Deluxia Park Residence, Uplife Kadıköy, Yıldızlı Bahçe ve İzmir Alsancak'ta başlayacak yeni projesini tanıttı. 
 
Teknik Yapı, kendi standında Halk GYO ile yapacağı İzmir projesinin ön lansmanını gerçekleştirdi. Lansman sonrasında bu projeyi yabancı yatırımcılara da anlattılar. Ayrıca Kanal İstanbul manzaralı otelleri için yatırımcı aradıklarını söylediler ve bu doğrultuda görüşme gerçekleştirdiler. Fuarda standı en kalabalık olan firmaların başında yer aldılar. Fuar şartları aynı olursa 2019'da bir kez daha katılım gösterebileceklerini ilettiler.
 
Fikirtepe'de kat bazlı 12 ön anlaşma yapıldı. Kanal İstanbul manzaralı Yıldızlı Bahçe projesinin tamamı için yüzde 80 anlaşma sağlandı. Projeye ilk Katar'da ön talep toplamaya başladıklarını belirten Teknik Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Umut Durbakayım;
“Proje geliştirme çalışmalarımız devam ediyor. Katar'da İzmir'i ve projeyi tanıtıyoruz. 3 ay sonra proje geliştirme çalışmalarını tamamlayarak projeyi satışa çıkarmayı planlıyoruz” dedi. Umut Durbakayım, Körfez ülkelerinden gelen talebin her geçen gün arttığını ifade etti. 

Teknik yapı expo turkey by qatar katar fuarı katar emlak fuarı