Umut Durbakayım

Teknik Yapı, Metropark için 7-8 satış gerçekleştirdi

Sektörden Haberler 20.04.2017 13:29

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Expo Turkey by Qatar Fuarı'nda canlı yayınımıza konuk oldu.

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Expo Turkey by Qatar Fuarı'nda canlı yayınımıza katıldı.

Fuarda Uplife Kadıköy, Suadiye Sahil, Evora Denizli yanı sıra 3 yeni projenin de ön lansmanını yapan Teknik Yapı, Katarlı yatırımcıları Türkiye'ye davet ediyor.

Katar'ın 179 milyon dolarlık bir yatırım planladığını ve Teknik Yapı olarak bir iş birliği adına Expo Turkey by Qatar'a katıldıklarını belirten Umut Durbakayım, "Biz ekip olarak bir kaç gün önce geldik, bölgeyi dolaştık, binaları inceledik. Üst yapı projelerinde uzman bir firmayız tabi önce amacımız Türkiye'deki kendi projelerimizi tanıtmak ama kendi projelerimizi tanıtırken de firmamızı ön plana çıkarmak istiyoruz. Biz Teknik Yapı olarak Katar'da yerel bir acenta, yerel bir firma ile iş birlikleri olursa, uzun soluklu düşüncemiz var" ifadelerini kullandı.

6 projeyle Expo Turkey by Qatar'da katıldıklarını belirten Durbakayım, "3 tane devam eden projelerimizden biri Emlak Konut ile gerçekleştirdiğimiz Denizli projesi. Bildiğiniz Denizli, tarihi, kültürel yapısı, kaplıcalarıyla ön plana çıkıyor. Fikirtepe'de kentsel dönüşümün yıldızı dediğimiz Uplife projesi ki geçen ay satışa çıkmıştık, 1. etap satışlarını tamamladık. Bahçeşehir'de bir otel projemiz var. Bunu komple blok satışı olarak getirdik. Kartal ve Maltepe'de başlayacağımız yeni ile Suadiye projemizle katılıyoruz." şeklinde konuştu.

Umut Durbakayım, Halkalı'daki Metropark projesi için 7-8 tane satış gerçekleştiğini belirtti.