Tema İstanbul / Artaş İnşaat - Mesa Mesken Sanayii A.Ş. - Öztaş-Kantur-Akdaş

Artaş İnşaat - Mesa Mesken Sanayii A.Ş. - Öztaş-Kantur-Akdaş firmasının Tema İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Tema İstanbul ted atakent koleji

TED Koleji, Tema İstanbul'da eğitime başlayacak!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 10.02.2015
TED Koleji geleneksel eğitim kalitesini, sembol proje Tema İstanbul çatısı altında ilk kez Avrupa’ya da taşıdı.
TED'in İstanbul'daki üçüncü, Avrupa Yakası'ndaki ilk koleji olan TED Atakent Koleji, Türkiye'nin en büyük özel sektör gayrimenkul projesi olan Tema İstanbul'da yükseliyor. Okul Öncesi, İlkokul, Ortaokul ve Lise bölümleri ile TED Atakent Koleji, 2015 – 2016 döneminde eğitim vermeye başlayacak.  

1.176 öğrenciye hizmet verecek

Mesa, Avrupa Konutları, Öztaş ve Kantur-akdaş ortaklığında inşa edilen Tema İstanbul, Halkalı - Atakent'te konumlandırılıyor. TED Atakent, proje içerisinde 24 bin metrekare inşaat alanını kaplıyor.

Toplam 1.176 öğrenci kapasiteli TED Atakent Koleji'nde; 6 bin 800 metrekarelik oyun alanı ve açık alan, 11 bin 500 metrekarelik açık spor sahaları, 2 adet tenis kortu, 2 adet multi-spor sahası, 1 adet futbol sahası da yer alıyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=ted+atakent+koleji'>ted atakent koleji</a>

TED Atakent içerisinde neler olacak?

Toplam 80 dersliğin yer aldığı kolejde, her bölüme özel kütüphane ve yemekhane, konferans salonu, yabancı dil sınıfları, fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarları, kulüp odaları, müzik odaları, çok amaçlı kapalı spor salonu, 20x9 metrelik kapalı yüzme havuzu ile jimnastik alanları da bulunuyor. 

Daire teslimleri 2015 Temmuz'da!

Tema İstanbul, ilk etabı konumundaki konut bölgesinin ile birlikte temalı eğlence parkı Tema World ve sosyal buluşma merkezi Tema Plaza'nın yanı sıra tamamlayıcı diğer fonksiyonları ile de bölgesine değer oluşturmaya devam ediyor. Toplam 3.531 konuttan oluşan Tema İstanbul konut bölgesinde, gerek inşaat ve gerekse satış süreçleri rekor hızda devam ederken, teslimatlar ise planlandığı şekilde Temmuz 2015'te gerçekleşecek.

Tema İstanbul ted koleji ted atakent koleji