Easy Stone

Taş sıva kaplaması Easy Stone ile işler çok kolay

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 19.02.2015
Bina yapımlarının her geçen gün dahada kısalmasında en önemli paya malzeme dünyasındaki gelişmeler neden oluyor.
Easy Stone Türkiye tarafından geliştirilen yeni taş sıvalar hem tasarruf ettiriyor, hem çevreyi koruyor hemde kısa sürede netice veriyor. Yeni nesil sıva, gerçek taşın toz haline getirilmesi ve sonrada su ilave edilerek kullanılması olarak tarif ediliyor. Uygulamadaki kolaylığı, ekonomikliği ve hava şartlarına uyumu ile Easy Stone, inşaatta çığır açıyor.

Kalıcı bir netice sunan Easy Stone ile bina cepheleri, iç duvarlar ve herhangi bir sıvalı yüzeyi kaplamak mümkün olabiliyor. 

Her yerde kullanılabiliyor

Bugüne kadar yapılan ilk taş sıva kaplaması olarak nitelenen Easy Stone'nun esasını doğal taşlar oluştuyor. Toz halindeki malzeme su oranı ile karıştırılarak sıva haline geliyor. İstenen renk ve desenin verilebildiği sıva, yüzeylere kolayca uygulanabiliyor. Teknolojik avantajları olan Easy Stone, esnek ve uygun maliyeti ile ideal çözüm sunuyor. Easy Stone, yerleşim binaları, ticaret merkezleri, ofis binaları, medikal merkezler, eğitim enstitüleri, spor ve fitnes kompleksleri, kapalı mekanlar, duvarlar ve herhangi bir sıva yüzeyi olmak üzere her yerde kullanılabiliyor.

Restorasyonda nostalji yapın

Restorasyon projelerinde kullanılabilen bu yeni ve ürün ile gerçek taşın otantik görünüşü, dokunuşu ve niteliğini mekanlara tekrardan kazandırılabiliyor. Bu yolla doğal yaklaşımlardan taviz verilmiyor.

Her iklime dayanıklı ve çevre dostu  

Gerçek taş Easy Stone ile yapılan kaplamalarla aynı zamanda ekonomik avantajlar sağlanıyor. Kolay işlenebildiği için işe ayrılan zaman ve işçilik maliyeti son derece düşük kalıyor. Değişik hava şartlarına karşı dayanıklı bir malzeme olan Easy Stone, rutubete ve sıcaklık değişikliklerine karşı iyi sonuç veriyor. İnşaat dünyasında ideal bir çözüm malzemesi olarak sunulan malzeme ile enerji tasarrufu sağlanıyor.

Easy Stone Türkiye taş sıva