Levent Life Office / İmaj İnşaat - Baray İnşaat - Svot Yapı

İmaj İnşaat - Baray İnşaat - Svot Yapı firmasının Levent Life Office projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Tarabya Life

Tarabya'nın ilk kentsel dönüşümü çocuk odaklı olacak

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 27.02.2015
Svot Yapı, İmaj İnşaat ve Baray İnşaat ortaklığı tarafından Tarabya Ferahevler'de üç ada üzerinde kentsel dönüşüm projesi yürütülüyor.
Daha önce Levent Life 1 ve İmaj Garden Zekeriyaköy projelerini bitirerek teslim eden üç firma, Levent Life 2'nin yanısıra birde kentsel dönüşüm projesi yürütüyor. 80 milyon dolarlık yatırımlık proje 5 katlı ve 11 bloklu olacak. 

Sarıyer Ferahevler Mahallesi'nde geliştirilen proje hakkında detaylı bilgi veren Svot Yapı Pazarlama Müdürü ve grubun sözcüsü Ali Şener, 160 binanın yıkılmak üzere olduğunu kaydetti. Projede 300'den fazla hak sahibinin olduğunu söyleyen Şener, “Projenin kurgusunu çocukların sağlıklı büyüyecekleri, birbirleri ile oynayacakları ve mutlu olacakları evler oluşturuyor. Sokakta oyunlar oynayarak büyüdüğümüz gibi çocuklarımızın da öyle büyümesini istiyoruz” dedi. 

İsmi şimdilik saklanıyor ama…

Tarabyalife ismini alması beklenen proje konum itibariyle İstanbul'un merkezinde yer alıyor. Tarabya sırtlarındaki proje bölgedeki popüler AVM'lere, yeni yapılmakta olan İstinye Marinası'na, Tarabya sahiline çok yakın bir konumda. Boğaz sırtlarında olması, TEM çıkışına ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Boğaziçi Köprüsü'ne yakın bir lokasyon oluşturuyor. 

Proje toplam 16 bin metrekarelik alanda üzerine kurulmuş olup bölgedeki en büyük ikinci proje olarak gösteriliyor. Projede 369 Adet A+ tipi konut, 1500 araçlık kapalı otopark yer alacak. Ayrıca sosyal donatı alanı olarak misafir otoparkları, sosyal alanlar, market, kuaför, kapalı-açık havuz, fitness merkezi (Gym, sauna, buhar odası, türk hamamı) gibi imkanlar sahiplerine hem şehrin hemde doğanın içinde huzur dolu bir sosyal yaşam sunacak.

Tarabya Life İletişim Bilgileri;

Web: http://tarabyalife.net/

Telefon: 0 212 202 99 66

Svot Yapı İmaj İnşaat Baray İnşaat Tarabya Ferahevler TarabyaLife