Ofton İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Suzan Arar

Suzan Arar, Emlaktasondakika.com’un konuğu oldu

Sektörden Haberler Emine Pile 04.11.2015
Ofton İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Suzan Arar, CNR Emlak Fuarı’nda Emlaktasondakika.com’un canlı yayın konuğu oldu
Gayrimenkul sektörü için yaptığı projelerle adından söz ettiren Ofton İnşaat, CNR Emlak Fuarı 2015'te boy gösteriyor. Yerli-yabancı katılımcıların ve yatırımcıların yer alacağı fuarda Emlaktasondakika.com'un mikrofonlarına açıklamalar yapan Ofton İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Suzan Arar, önemli değerlendirmelerde bulundu. 

Fuara Elysium Elit Koşuyolu, Elysium Art Şişli, Elysium Serenity Kandilli ve Elysium Lale Apartments projeleriyle katılan Ofton inşaat ile ilgili bilgiler veren Arar, Elysium konseptte devam edeceklerini belirtti. Yatırım olarak otel projelerine de devam edeceklerini belirterek Elysium Soul projesini yakında tanıtacaklarını söyledi. 

'Gayrimenkul talebi yok olmaz'

Seçim sürecinin gayrimenkul sektörüne etkisini de değerlendiren Suzan Arar, son dönemde döviz fiyatlarının artması ile konut fiyatlarının da yükselişe geçtiğini söyledi. "Konut talebi mecburi bir ihtiyaçtır. Ancak seçim öncesi insanlar beklemeye girdi. İnsanlar aslında gelip projelere baktılar ama kararlarını seçim sonrasına bıraktılar. Gayrimenkul talebi kesinlikle yok olmaz. Bekler, stok yapar" dedi.  

Gayrimenkul fuarları ile ilgili olarak ise Arar, bu fuarların firmaların işbirlikleri, nihai alıcılar ve yatırımcılar için çok önemli olduğunu aktardı. 

Suzan Arar