Sur Yapı Excellence Koşuyolu / Sur Yapı

Sur Yapı firmasının Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sur Yapı

Sur Yapı, Excellence Koşuyolu'nu görücüye çıkardı

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 16.02.2017
Şimdiye kadar hayata geçirdiği binlerce seçkin konutla adını duyuran Sur Yapı, Koşuyolu projesi görücüye çıkardı.
Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan ve çeyrek asırlık tecrübesiyle yönetim merkezi, iş merkezi, endüstriyel tesisler, villa, konut, rezidans, alışveriş merkezi gibi farklı formlarda yaşam alanları üreten Sur Yapı, yeni projelerini art arda hayata geçiriyor.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas'ın, Koşuyolu'ndaki yeni konut projesini, projelerindeki son gelişmeleri paylaşacağı basın toplantısını Emlaktasondakika.com olarak canlı yayınladık. 

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Koşuyolu projesini 5 bin 500 dolardan satmayı planladıklarını ancak metrekare fiyatlarını ortalam 15 bin TL olarak belirlediklerini açıkladı.

Elmas, "1+1 ve 2+1 daireler yatay bloklarda, 3+1, 4+1 ve dubleks daireler apartman bloğunda, toplam 184 dairemiz var ve 27 adet dükkanımız var. Tabi daireler biraz büyükçe 3+1'ler 204 metrekareden başlıyor, 4+1'lerimiz 246 metrekareden başlıyor. Biraz tabi lokasyon itibariyle proje ve fiyatlar itibariyle üst kesime hitap eden bir proje. Ama yapmış olduğumuz Olur Olur Bal Gibi Olur kampanyasına Koşuyolu projemizi de dahil etmiş olduk. Dolayısıyla 60 ay sıfır faizle bu lüks projeye rahat ulaşım imkanı sunuyor. Aynı zamanda 120 aylık 0,45'lik oran ve 0 peşinat imkanı sunuyoruz. Tamamı peşin ödemelerde ayrıca indirimler mevcut. Bölgede metrekare fiyatlarının 25 bin TL'ye kadar çıktığı düşünülürse, iyi bir fiyatla satışa çıktığımızı söyleyebiliriz. Projenin her noktasını her santimetrekaresini tasarlamaya gayret ettik. Tasarlanmayan dizayn edilmeyen sonraya bırakılan bir iş bırakmaaya çalıştık, şık bir bina yapmaya çalıştık." ifadelerini kullandı.

700 milyon yatırımla hayata geçirilen Excellence Koşuyolu, akıllı ev teknolojisi ile donatılıyor. Parmak iziyle giriş, açık lamba veya musluk koruması, hırsız butonu ve nem algılayıcı sensörler ile lüks gördüğünüz tüm özellikler standardınız oluyor.

Sur Yapı Excellence Koşuyolu'nda sıfır peşinatla!

25 bin metrekare arsa üzerine kurulan Sur Yapı Excellence Koşuyolu'nda 1+1'den 4+1'e kadar farklı tip konut alternatifleri sıralanıyor. Fiyatların 918 bin TL'den başladığı Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesi 240 ay vadeli satış kampanyasına katıldı. Sur Yapı bünyesinde Bal Gibi Olur kampanyasına da dahil olan projeden sıfır peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

sur yapı excellence koşuyolu

Sur Yapı Excellence Koşuyolu'nda dükkanların metrekare birim fiyatları 9 bin TL'den başlıyor. Excellence projesinin toplumun her kesimine hitap etmediğini bu yüzden satış hızı beklentilerinin çok yüksek olmadığını açıklayan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, devam eden kampanya kapsamında 50 dairenin yer aldığını duyurdu.

30 ay sonra tamamlanması hedeflenen Excellence Koşuyolu'nun dikey bloğu 22 kattan meydana geliyor. Kadıköy'de 15 kat sınırının getirildiği hatırlatılması üzerine Altan Elmas, bulundukları kısmın o plana dahil olmadığını, kat sınırlamasının Kızıltoprak'tan başlayarak Bostancı'ya kadar olan bölgede olduğunu söyledi.

Sur Yapı Sur Yapı koşuyolu