Avrupa Konutları Atakent 4 / Artaş İnşaat

Artaş İnşaat firmasının Avrupa Konutları Atakent 4 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Süleyman Çetinsaya

Süleyman Çetinsaya'nın basın toplantısını canlı yayınladık!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 06.09.2016
Artaş İnşaat ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Dubai Cityscape 2016'da bir basın toplantısı düzenledi.
Artaş İnşaat ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya'nın Dubai Cityscape 2016'da düzenlediği basın toplantısını canlı yayınladık.

Geçen yıl 110 metrekare stand ile Dubai Cityscape'e katılan Artaş İnşaat, bu yıl Cityscape'te 330 metrekarelik stand ile gövde gösterisi yapıyor.

"Bizim birinci amacımız Türkiye'yi tanıtmak. İstanbulumuzu, inşaay sektörümüzü anlatmamız gerekiyor" şeklinde konuşan Süleyman Çetinsaya, GYODER'in bütün üyeleriyle birlikte açtığu standda neden yer almadığını ise şöyle açıkladı; "GYODER bize de teklif etti, stand konusunda. Ama biz kendi standımızı almıştık. Zaten bu standlar 3-5 ay 1 yıl öncesinden rezerve ediliyor. Ama GYODER'in biliyorsunuz 'Milletin Meclisini Millet Yapar" kampanyasına katıldık. Onunla ilgili de gerekli işlemler bitti. İnşallah 6 ay içinde de bitecek" dedi.

Süleyman Çetinsaya, "Bizim artık Ortadoğu'da ve Dubai'de Artaş İnşaat olarak tanıtılmamız gerekiyor. Bizi Artaş ve Avrupa Konutları olarak İstanbul'da bir çok insan biliyor. 17 bine yakın müşterimiz var. Çıktığımız zaman daireleri satışta sorun yaşamıyoruz. Ama bizim Ortadoğu'ya da Dubai'ye de bunu taşımamız gerekiyor." diye konuştu.

"Avrupa Office Ataşehir'i komple satabiliriz"

Artaş İnşaat, Ataşehir porjesi olan Avrupa Office Ataşehir'in inşaatına başladıklarını belirten Süleyman Çetinsaya, "4 aydır inşaatımıza başladık. Önümüzdeki günlerde temel atılıyor. İnşaat 2017 sonunda bitecek. 2017 yılının ortasında da satışa çıkartacağız." ifadelerini kullandı. Fuar süresince gelen yabancılara projeleriyle birlikte Avrupa Office Ataşehir'i tanıtacaklarını belirten Çetinsaya, talep olursa projeyi kompe satabileceklerini açıkladı. Çetinsaya, Basın mensuplarına "Benim ceketim de satılık" diyerek espri yaptı.

Eski Gazeteci Çetin Emeç'in oğlu Mehmet Emeç'in Tema Park Genel Müdürü olduğunu belirten Süleyman Çetinsaya, Emeç'i gazeteciler ile tanıştırdı. 

artaş inşaat cityscape 2016 fuarında mantıArtaş İnşaat standında mantı dağıtıldı

Süleyman Çetinsaya Artaş İnşaat avrupa konutları