Vadistanbul Park / Artaş İnşaat - İnvest İnşaat

Artaş İnşaat - İnvest İnşaat firmasının Vadistanbul Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dubai Cityscape Global

'Standımıza gelenler farklı bir algı ile ayrılıyor'

Sektörden Haberler Emine Pile 06.09.2016
İnvest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, Dubai Citysacape’te Emlaktasondakika.com’un canlı yayınına katıldı.
Gayrimenkul sektörünün en önemli fuarlarından Dubai Cityscape Global'de canlı yayın programlarına devam eden ESD ekibi İnvest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar'ı canlı yayınında ağırladı. 

Fuar değerlendirmesinde bulunan Bahattin Uçar, yoğun ilgi ile karşılaştıklarını belirtti. "Türkiye'den Körfez ülkelerinden, Avrupa'dan birçok katılımcı görüyoruz. Bizim de standımıza yoğun bir ilgi olduğunu görüyoruz. Bu yıl Artaş ile birlike ortak bir standımız var. 310 metrekare büyüklüğünde çok güzel, çok merkezi bir stand. Standımıza gösterilen ilgi bizi memnun ediyor" diyerek yerli-yabancı yatırımcılardan büyük ilgi gördüklerini ifade etti. 

Yabancıların bakış açıları ile ilgili olarak da önemli değerlendirmelerde bulunan Bahattin Uçar "Ülkemiz hakkında, gelen insanlara doğru bilgiler verdiğimizde onların da bizimle aynı fikirde olduklarına inanıyoruz. Bu tür fuarlara satış odaklı katılmıyoruz. Ülkemizi, şehrimizi, projemizi tanıtmak için katılıyoruz. Bizim standımıza gelenlerin farklı bir algı ile ayrıldıklarını görüyoruz" dedi. 

Vadi İstanbul hakkında da bilgiler veren Uçar, 2. etabın sonuna geldiklerinin, yıl sonunda tüm teslimleri yapacaklarının müjdesini verdi. 

"Dekorasyonumuz, AVM kiralamalarımız, AVM kiracı müşterilerimizle olan irtibatlarımız devam ediyor. Zor, yoğun fakat keyifli bir projeye imza attık" açıklamasında bulundu. 

Bahattin Uçar Dubai Cityscape Global