Queen Central Park / Sinpaş GYO

Sinpaş GYO firmasının Queen Central Park projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Turkish Airlines FootGolf

Sinpaş GYO, Turkish Airlines FootGolf'a destek verdi!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 11.04.2015
Sinpaş GYO, dünya genelinde hızla yayılan ve Türkiye’de yeni trend olan “FootGolf”un bilinirliğine katkı sağlıyor.
Türkiye'de markalı konut projelerinin lideri Sinpaş GYO, futbolun heyecanını golfün zarafet ve sosyal yönü ile harmanlayan “FootGolf”ü, Türk sporseverlerle buluşturdu.

Sinpaş GYO, Uluslararası FootGolf Federasyonu (FIFG)'na 22. üye olarak katılan Türkiye FootGolf Milli Takımı'nın 11 Nisan Cumartesi günü sahaya çıktığı “Turkish Airlines FootGolf Açılış Turnuvası”na destek verdi. Türk Havayolları, Sinpaş GYO ve Odebank'ın ana sponsorluğunu üstlendiği etkinlikte; Türkiye, İsviçre, İtalya ve İngiltere Milli Takımları sahaya çıktı. Gösteri maçının heyecanına ortak olan Sinpaş GYO, bir yıl süresince takımı destekleyecek.

sinpaş gyo

2012'de Londra'da kurulan FootGolf sporunun çatı kuruluşu FIFG'e üye ülke olarak çalışmalara başlayan FootGolf Milli Takımı, Kemer Country Golf Club'da gerçekleştirilen özel açılış etkinliği maçında oynadı. FootGolf Milli Takımı'nın yıldız futbolcularının hünerlerini sergileyerek birbirleriyle yarıştığı “Turkish Airlines FootGolf Turnuvası”nda İtalya takımından Trentin Marco şampiyonluğunu ilan ederken, İsviçre takımından Julian Babel sıralamada ikinci yine İsviçre takımından Kevin Racine ise üçüncü oldu. 

FIFG (Uluslararası FootGolf Federasyonu)'na bağlı 33 ülkenin büyükelçi ve konsolosları ile Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Sn. Yıldırım Demirören'in katılımı ile gerçekleşen açılış etkinliği büyük bir coşku ve heyecana sahne oldu.

Uluslararası FootGolf Federasyonu (FIFG)'na 22. üye olarak katılan Türkiye, 28-29 Aralık 2015 tarihlerinde Avrupa Şampiyonası'nın final ayağına ev sahipliği yapacak..  

 

Sinpaş GYO Turkish Airlines FootGolf