mıpım, seba gacemer

Sinpaş GYO Genel Müdürü'nden MIPIM yorumu!

Sektörden Haberler Emine Pile 18.03.2016
Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, MIPIM Fuarı’nda Emlaktasondakika Editörü Uğurcan Tokay’a fuar hakkındaki görüşlerini anlattı.
Gayrimenkul sektörünün en büyük fuarlarından MIPIM'de Emlaktasondakika.com ekibine önemli açıklamalarda bulunan Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, fuardan duyduğu memnuniyeti anlattı. Gacemer, “Bu sene MIPIM'i bayağı kapsamlı buldum. Şehirler güçlü bir şekilde gelmiş. Ülke çapında da tanıtımlar var. Özellikle bazı stantlardaki birliktelik hoşuma gitti. Mimarlar, developer'lar, real estate'lar, belediyeler, hepsi bir arada, birlikte şehirlerini güzel bir şekilde sunuyorlar. Bu gerçekten çok hoş. Çünkü hangi konuyla ilgileniyorsanız aynı pavyonda aynı stantta ilgili konuda mutlaka biri var. bu çerçevede görsellerle, maketlerle genel bir sunuş kalitesi de var. Bu tarz pavyonların epey ilgi gördüğünü fark ettik. Biz mesleki olarak oldukça faydalandık. Zaman zaman sönük geçtiği oluyor ama bu yıl bir hayli faydalandım” dedi.

"ŞEHİRLER AYRI AYRI GELMİŞ"

Fuardaki Türk pavyonları hakkında da açıklamalarda bulunan Gacemer, “Türk pavyonlarını biraz dağınık buldum. Şehirler ayrı ayrı gelmiş. Bu biraz ilgiyi dağıtıyor. Diğer ülkelerin yaptığı gibi seneye bir arada bu tarz planlamalar yapılabilir. Hep birlikte olunursa daha güçlü olunabilir. Ama onun dışında herkes elinden geleni yapıyor. Pek çok şehrimiz buradaydı, projeler buradaydı, yeni lansman projeleri buradaydı. Umarım aradıklarını bulmuşlardır” diyerek sözlerini tamamladı.  

Emine Pile/Emlaktasondakika.com

mıpım seba gacemer Gayrimenkuli Sinpaş GYO real estate