seramiksan

Seramiksan’ın yeni şubesi Çerkezköy’de açıldı

Sektörden Haberler Cansu Yılmaz 09.07.2017
Türk seramik sektörünün lider firması Seramiksan, Batı Muhendsilik Showroom’unu açtı.
Seramiksan, ileri teknolojisi ve geniş ürün yelpazesiyle Türkiye çapında 200'ü aşkın mağazasıyla kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Seramiksan'ın Tekirdağ'daki yeni bayisi Batı Mühendislik, Çerkezköy'deki showroomunun açılışını gerçekleştirdi

Açılış törenine Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar, Seramiksan Yöneticileri, Batı Mühendislik'in sahibi Can Sözüpişkin ve çok sayıda davetli katıldı.

Seramiksan, Batı Mühendislik'in 400 m² lik yeni showroomunda banyo, mutfak ve tüm yaşam alanları için kullanılabilecek seramik, granit karolardan oluşan yüzlerce ürün çeşidi ve benzersiz vitrifiye ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

Batı Mühendislik'in sahibi Can Sözüpişkin'i tebrik eden Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “Kaliteli hizmet anlayışıyla bayi ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Tekirdağ ‘daki yeni bayimiz Batı Mühendislik'in showroomunun açılışını gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. İş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum. Batı Mühendislik'e bol kazançlı günler diliyorum.” dedi.

seramiksan batı muhendislik showroom çerezköy