Levent Life

Şener: Levent Life, lokasyon öncelikli bir proje

Sektörden Haberler Emine Pile 07.11.2015
Levent Life projesi ile ilgili bilgiler veren Levent Life Pazarlama Müdürü Ali Şener, Emlak Fuarı'nda önemli bilgiler verdi.
Emlak Fuarı 2015'te Emlaktasondakika.com'a Levent Life projesi ile ilgili bilgiler veren Ali Şener, fuardan ümitli olduklarını belirtti.

Şener “Levent Life, lokasyon öncelikli bir proje. İstanbul'un bütün yollarının çakıştığı bir noktada. 13-14 tane bankanın sadece genel müdürlüğünün olduğu, Türkiye'deki global şirketlerin merkez yönetim ofislerinin toplandığı bir bölgeden bahsediyoruz. Dolayısıyla biz de Levent Life olarak burada projemizin satış kaygısı ile değil; detaylarını, ayrıcalıklarını daha iyi anlatmak için yerimizi aldık” dedi. 

KAT BAHÇESİ İLE ÇALIŞANLARA MOTİVASYON 

Projede rezidans ve ofis kulelerinin olduğunu anlatan Şener, “Ofis kulemizde tüm katlardaki tüm pencereleri açılabilir yaptık. Bu, çalışan insanların performansını yükseltmek için. Bir de proje sahiplerimiz karlarından feragat ederek her katta 23 metrekare bir kat bahçesi alanı sundular. Bununla da çalışanların sıkıldıklarında nefes alabilecekleri çok güzel bir alanı hediye etmiş olduk. Proje ofis anlamında Türkiye'nin kat bahçeli ilk ofis projesi. Aynı zamanda ofis kulemiz, Leed Gold Sertifikası adayı. Karbon salınımına kadar giden çok detaylı bir projenin iz düşümü aslında kat bahçeleri. Asansörlerin gün içinde kullanılma oranlarını da yarı yarıya düşürme özelliğinden dolayı dünyayı kurtarmak açısından da katkıları var” açıklamasında bulundu.

Levent Life