Sea Pearl

Sea Pearl uluslararası arenaya bir kez daha çıkıyor

Sektörden Haberler 04.03.2015 09:55

Körfezli yatırımcıların İstanbul’da lüks konut merakını cezbeden Sea Pearl, bu kez Fransa Cannes’daki MIPIM Fuarı’nda boy gösterecek.

Yerli ve yabancı binlerce projenin ve şehirlerin yarıştığı MIPIM Fuarı'na Sea Pearl'de katılarak İstanbul'u başarı ile temsil edecek. Dubai'deki Cityscape Global'de Körfezli yatırımcılara ve gayrimenkul meraklılarına tanıtılan proje, batılıların tercihlerinden de alnının akıyla çıkacak.

Bu yıl Fransa Cannes'da 26'ncı kez kapılarını açan fuarda bir kere daha yabancıların beğenilerini görmenin hazzını yaşamayı planladıklarını belirten Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, yabancılar ile temas sağlayacaklarını kaydetti. Bu yıl ayrıca inşaat firmalarının yanı sıra İstanbul, Ankara, Antalya, Balıkesir şehirleri ile Beyoğlu Belediyesi başta olmak üzere pek çok ilçenin katılacağını işaret eden Kuzu, “MIPIM Fuarı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da uluslararası yatırımcılarla bağlantı kurmak için doğru bir zemin olacak. Ülkemiz bulunduğu konum ve sunduğu fırsatlar ile bu yıl da yabancı yatırımcıların ilgisini çekecek.

Katkı sunacak

Türk inşaat ve yapı sektörüne katkı sunan fuarlarda, sektörün global anlamdaki dev oyuncularıyla bir araya gelmenin ve projelerimiz üzerinden bilgi vermenin olumlu sonuçlar doğuracağını düşünüyoruz” diye konuştu.