Sea Pearl Ataköy / uzu Grup

uzu Grup firmasının Sea Pearl Ataköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sea Pearl Ataköy

Sea Pearl Ataköy örnek daire toplantısını canlı yayınladık!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 06.10.2016
Kuzu Grup'un Ataköy sahilinde hayata geçirdiği Sea Pearl Ataköy projesinin örnek daireleri görücüye çıkıyor.
1+1'den 4,5+1'e kadar farklı daire alternatiflerinden oluşan Sea Pearl Ataköy'de örnek dairelerin basın lansmanını canlı yayınladık.

Arsa alanı 127 bin 600 metrekare olan Sea Pearl Ataköy projesi 1,401 konuttan meydana geliyor. Sea Pearl Ataköy'ün örnek daire dekorasyonları Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon imzasını taşıyor.

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, örnek dairelerde kullanılan malzemeler yanı sıra projedeki son durumu aktardı.

"Lüksü artık Türkler de seviyor"

"İhtişamı yaşayanların yeni adresi" sloganıyla satışta olan proje için "Lüksü sadece yabancılar değil Türkler de seviyor" diyen Özen Kuzu, "2015 zorlu bir süreçti ama hedefler açısından iyiydi. 2016 da ben sürekli söylediğim bişey var bu ülke çok badireler atlattı. Bilhassa en son olarak 15 Temmuz. 15 Temmuz'dan sonra oturduğumuzda herkes, arkadaşlar soruyor "Ne oldu?" Bir meteor düşmediği kaldı Türkiye'nin başına bu saatten sonra Türkiye'de bişey olmaz. Bundan sonra çok iyi olacak firma olarak buna inanıyoruz." şeklinde konuştu. 

Sea Pearl Ataköy'de konutların metrekare fiyatları 8 bin dolar ile 8 bin 500 dolar arasında değişiyor.

Dünyaca ünlü markalar tercih edildi

Tüm detayların titizlikle oluşturulduğu örnek dairelerde Amerika'nın en ünlü markaları arasında yer alan Caracole ve İtalya'nın öncü mobilya markası Versace koleksiyonları kullanıldı. 1.5+1 dairede kullanılan mobilyalarda, yaşam alanının daha büyük ve ferah yansıması için açık renkler tercih edildi. Küçük metrekarelerde fonksiyonel mobilyalar, maksimum kullanım alanlarını hedefleyerek mimari proje ile detaylandırıldı. Örnek dairelerin sahip olduğu manzara ön planda tutularak, daha alçak ve ufak mobilyalar kullanıldı. 4.5+1 daire ağırlıklı Versace ürünleri ile dekore edildi. Salonda ihtişamlı bir görünüm için siyah ve altın rengi mobilyalar kullanıldı. Misafir yatak odası mobilya seçimi ise dünyaca ünlü mobilya markası Schnadig-Caracole ürünleri ile hazırlandı. 

 

Sea Pearl Ataköy