Relux

Relux yatırımcı ortaklarına “zaman” kazandıracak

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 14.09.2015
Relux, lüksün yeniden tarifi olarak tanımladığı zaman için yatırımcı ortaklarına eşsiz değerde projeler sunacak.
Kıymetli madenler sektöründe 75 yıldan bu yana faaliyet gösteren Altunbüken Holding, 25 yıldır yürüttüğü inşaat ve taahhüt işlerinde Relux markası ile yürüyor. Lüksün yeniden tarifi olana marka ile yatırımcı ortaklara zamanın değerine vurgu yapan “zamansız projeler” sunulacak.

Hayattaki misyonlarını “eser bırakmak “ olarak tarif eden Relux İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Korkut Can Balkan, yeni lüks anlayışının altın ve pırlanta değil, zaman olduğunu dile getirdi. 

Karşılığı olmayan değer: Zaman

Gayrimenkul alımı yapanları yatırımcı ortak olarak değerlendiren Balkan, “Birisine verebileceğiniz en büyük değer zamandır. Buna aşırı saygılıyız. Yapacağımız projelerin birden fazla kriteri vardır ama en önde geleni zamandır. Lüksün yeni yaptığımız tanımında yüksek verimli zaman kullanmaya yönelik lokasyon seçimimiz ve akıllı yönetim sistemimiz  önemli bir konudur” şeklinde konuştu.

Projelerinin hemen yanında okul, metro, avm, hastane, eğlence ve toplu ulaşımın olmasına çok dikkat ettiklerine vurgu yapan Balkan, “Bizde her şey birkaç dakikalık mesafededir. Kazandırdığımız  en büyük değer zamandır” diye konuştu.

Projelerinde bir diğer etken olarak estetik değerleri gösteren Balkan, “Yaptığımız işe estetik ve entelektüel değer katmak isteriz. Binalarımız ile yaşamın felsefesini yaparız. Bölgesinin en az 5-6 yıl ilerisini inşa eder ve sürekli kazanılmasını sağlarız” dedi.

Balkan sözlerini şöyle sürdürdü:
“Gelişmekte olan bölgeler ana konseptimizi oluşturur. Yani projemizin bölgede değerini artıran dev bir yatırım olması ve kullanılan malzemeleri kesinlikle çok önemlidir. O bölgede bizim dış cephe kaplama, asansör markası ve konforu, ıslak zeminler ve iç spefikasyonlar olmak üzere hiçbir yapı yanından bile geçemez” şeklinde konuştu. 

Bu günün 10 yıla kadar geleceğini görerek inşaata başladıklarını söyleyen Balkan, “Taklitçiler bile bizi ancak 5-6 yılda yakalar ama geçemezler. Tasarım mantığımız budur. Bu yüzden Ümraniye'deki proje için Londra'dan ödülü alıyoruz. Biz lokasyona girerken geleceğini görerek vizyoner davranırız ve bambaşka rakamdan satış yaparız ve yatırımcı ortak olarak gördüğümüz müşterilerimize  yıllar boyu  kazandırırız, yıllar sonra bile sahip oldukları gayrimenkul o günün yeni projelerinin fiyatlarını yakalayacaktır” dedi.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Relux Korkut Can Balkan