Fatih Elibol

Realty kazandırmaya Türkiye'de devam edecek

Sektörden Haberler Ayşe Özlem Kuruca 09.12.2014
Dünyada 27 ülkede 31 ofisi bulunan Realty firması, Türkiye emlak pazarında hizmet vermeye başladı
2000 yılında ABD'de başlayan ve 10 yıl süren ARGE çalışmaları sonucu doğan Realty firması artık Türkiye emlak pazarında hizmet verecek.

 Dünyada 27 ülkede 31 ofisi bulunan,Türkiye'de ilk olarak Marmaris şubesinin ardından Ataşehir, Bostancı,Dalaman ve Tekirdağ şubelerini açan Realty-TR 3 yılda 250 franchise vermeyi hedefliyor.

Realty-TR'nin kurucusu Fatih Elibol, uzun yıllar üzerinde çalışıp oluşturduğu marka için şunları söyledi… “Dünyadaki ve Türkiye'deki emlak franchise sistemlerini inceleyip,onların eksiklerini görerek, “hep destek tam destek” amacıyla Realty-TR'yi kurdum. Realty-TR olarak biz, dünya üzerinde hizmet verdiğimiz her bir satıcının gayrimenkulünü uluslararası gayrimenkul pazarına dahil ederiz. Realty-TR sistemimiz ile bizimle sözleşme imzalayan gayrimenkul sahiplerine dünyanın her yerinden alıcı üretmek mümkündür. Realty-TR sisteminde . 27 ülke ve 30'dan fazla bölgede bulunan gayrimenkul franchise ofislerimizle birlikte çalışır, hızlı sonuç üretiriz. Sistemdeki tüm portföyümüzü uluslararası gayrimenkul fuarlarında tanıtır, alıcılara kolayca ulaşırız. yüzde 100 dil desteğiyle çalışan teknolojik alt yapımız ve 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz Realty-TR kurumsal kimliğini yansıtan şık ve profesyonel tasarıma sahip franchise ofislerimize destek olurlar. Elibol, Dünyada yakaladığı başarıyı Türkiye'de de yakalayacağına inandığını dile getirdi.

Realty Realty Türkiye Realty franchise