Necmi Çiçekçi

Realestatenews'den Necmi Çiçekçi'ye teşekkür ziyareti...

Sektörden Haberler Emine Pile 24.12.2014
Yabancı odaklı ilk emlak sitesi olan Realestatenews.com.tr, Fikirevim Reklam Ajansı Başkanı Necmi Çiçekçi’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.
Türkiye'nin yabancı yatırımcı odaklı ilk gayrimenkul platformu olan Realestatenews.com.tr sektörün önde gelen firmalarının ve proje destekçilerinin de katılımıyla yayın hayatına başladı.

Realestatenews.com.tr kurucu ortakları, Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen lansmanın ardından, tanıtım organizasyonunu düzenleyen, Fikirevim Reklam Ajansı Başkanı Necmi Çiçekçi'ye, makamında teşekkür ziyaretinde bulundu. Tanıtım toplantısının gerçekleşmesi için gösterdiği çabalardan dolayı Necmi Çiçekçi'ye müteşekkir olduklarını belirten realestatenews.com.tr'nin kurucu ortaklarından Ahmet Kasım Değerli ve Kadir Kalfa; “Oluşturduğumuz platform ile Türkiye'nin marka değerini artırmaya ve Türkiye'nin yüksek yatırım potansiyelini tanıtmayı hedefliyoruz. Gayrimenkul platformu olan “realestatenews.com.tr”yi Türkiye'nin önde gelen firmalarının destekleriyle hayata geçirdik. Bu sebeple katkısı bulunan herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Ziyaretin ardından katkılarından dolayı Necmi Çiçekçi'ye bir de ‘teşekkür plaketi' sunuldu.

Necmi Çiçekçi Realestatenews Fikirevim Reklam Ajansı yatırımcı odaklı gayrimenkul platformu