Marka Rezidans / Sur Yapı

Sur Yapı firmasının Marka Rezidans projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İdilia

Peşinatta indirimin sesi Sur Yapı’yı harekete geçirdi

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 02.02.2015
Konut almak isteyenlerin biriktirecekleri peşinatın yüzde 15’ini devletin destekleyeceği haberi Sur Yapı ile bir aylığına yürürlüğe girdi.
Sur Yapı insanların bitmiş evlere taşınarak kiradan kurtulmaları için Şubat ayı boyunca devam edecek bir kampanya başlattı. Birisi Anadolu, diğeri de Avrupa yakası olmak üzere iki projeyi kapsayan kampanya ile vatandaşlar ciddi indirimler sağlayacaklar.

Sultanbeyli'deki İdilia ve Gaziosmanpaşa'daki Vitrin projeleri için bir ay süreyle geçerli olan kampanyada ev almak isteyenler fiyatın en az yüzde 40'ını peşinat olarak verecekler. Bu aşamada devreye giren Sur Yapı, müşterilerine yüzde 15'lik bir destek sağlayacak. Böylece ödenen peşinat miktarı yükseliş gösterecek. Ödenen peşinat miktarı arttıkça alınan indirim oraları da yükselecek. 

Devletinde böyle bir kanunu uygulamaya başlayacağına dikkat çeken Sur Yapı yetkilileri kendi kampanyalarının şu anda geçerli olduğuna dikkat çektiler. Sur Yapı ayrıca 36 ay sonra devletin vereceği indirime ek olarak kendi şirketlerinin de bu uygulamaya devam edebileceğini kaydettiler.

Sur Yapı peşinat indirim İdilia Sur Yapı vitrin