Sur Yapı Excellence Koşuyolu / Sur Yapı

Sur Yapı firmasının Sur Yapı Excellence Koşuyolu projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Altan Elmas

Peşinata destekte Sur Yapı devletten hızlı davrandı

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 02.02.2015
Ev almak isteyenlere büyük kolaylıklar sunan Sur Yapı, İdilia ve Vitrin projeleri için kampanya düzenledi.
Devletin konut edindirme hesabında biriken peşinat parasına yüzde 15 oranında destek sağlayacağı haberi üzerine Sur Yapı harekete geçti. Sultanbeyli'deki İdilia ve Gaziosmanpaşa'daki Vitrin projelerinde uygulanmak üzere Şubat ayında büyük bir indirim kampanyası düzenliyor.

Kampanya ile her iki projede de konut almak isteyenler vatandaşlar, peşinatları ne kadar olursa olsun, Sur Yapı yüzde 15'lik bir indirim sağlayacak.

Peşinata yüzde 15'lik ilk destek Sur Yapı'dan 

Bu uygulamanın vatandaşların kira ödemeleri yerine evlerinin taksitini ödemelerinin daha avantajlı olacağına vurgu yapan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, bu kampanyanın şubat ayı boyunca geçerli olacağına dikkat çekti. Her zaman müşterilerini ortakları gibi gördüklerini söyleyen Elmas, “Üstelik bu kampanyada müşteri ödediği peşinatı kendi belirleyecek. Ayrıca sunduğumuz konut desteği indirimi ile peşinat tutarını artırarak indirim tutarını da artırmış oluyor” dedi.

 

Sur Yapı Altan Elmas İdilia Vitrin