Özyurtlar Şirketler Grubu

Özyurtlar Şirketler Grubu'na 3 dalda ödül!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 27.09.2016
Özyurtlar Şirketler Grubu, Real Estate Stars Türkiye’nin Gayrimenkul Liderler 2016 Zirvesi’nden üç ödüle birden layık görüldü.
Capital ve Ekonomist Dergisi'nin ortaklaşa düzenlediği Real Estate Stars Türkiye'nin Gayrimenkul Liderler 2016 Zirvesi, 27 Eylül 2016 tarihinde The Ritz Carlton Otel'de gerçekleştirildi. 

Birçok ödülün dağıtıldığı organizasyonda, Özyurtlar Şirketler Grubu üç dalda ödüle layık görüldü. En Çok Konut Satışı 2015, En Çok Konut Satışı 2016 ve En Çok Konut Projesi Yürüten Şirketler kategorisindeki ödülleri Özyurtlar Şirketler Grubu adına şirketin Yönetim Kurulu Üyesi Alper Özyurt aldı.   

Ödülünü almak üzere kürsüye davet edilen Alper Özyurt, şirketlerine layık görülen bu üç ödül için Capital ve Ekonomist Yöneticileri'ne teşekkür etti. Özyurt, konuşmasına şöyle devam etti: 
“Şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı ve ayrıca babam olan Tamer Özyurt, 26 yıl öne 10 bin konut hedefiyle yola çıktı ve bunu başardı. Bu çıtayı daha yükseklere çıkarmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” 

Özyurtlar Şirketler Grubu Gayrimenkul Liderler 2016 Zirvesi