Özlem Açıkgöz

Özlem Açıkgöz, Banu Ergin PR’e transfer oldu

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 28.05.2015
İnşaat, gayrimenkul ve konut sektörünün halkla ilişkiler tarafında yer alan Özlem Açıkgöz Banu Ergin PR’ye geçti.
İnşaat, konut ve emlak dünyasının sevilen yüzü Özlem Açıkgöz, büyüme trendini başarı ile sürdüren Banu Ergin PR'ın takımına 28 Mayıs 2015 tarihinden itibaren dahil oldu. 

Kısa süreye büyük işler sığdırdı

İş hayatına 2007 yılında Ünite İletişim'de başlayan Açıkgöz, Manifesto İletişim Grubu'na bağlı Kurumsal İletişim'de ve Contactplus İletişim Hizmetleri'nde görev aldı. 

Markaların entegre pazarlama iletişimi projelerinin planlanması, ajanslar arasında koordinasyon sağlanması, medya ilişkileri ile bilinirlik yaratılması, branding çalışmalarının tasarım ve baskı koordinasyonu, proje bütçelerinin hazırlanması ve kriz iletişimi yönetimine kadar tüm stratejik aşamalarda etkin rol oynayarak marka iletişim stratejilerinin hazırlanması ve organizasyonlarının yönetimi, basın ilişkileri koordinasyonunun sağlanması gibi bir çok alanda beceri ile görevler üstlenen Açıkgöz, uyumlu ve çalışkan kişiliği ile tanınıyor. 

Üst düzey markalarla çalıştı

Açıkgöz bu zamana kadar A&T Bank, Amplio Gayrimenkul, Hilton Garden Inn Sütlüce, Bel Group, Beyaz Filo Araç ve Filo Kiralama, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Danone, Diversey, Emlak Konut GYO, ERA Gayrimenkul Danışmanlık, Esin Yapı İstanbloom, FerYapı, Kuyaş, Nef, Soyak Holding, Wyndham İstanbul Kalamış Marina ve Ziraat Bankası gibi bir çok üst düzey markaya hizmet sundu.

Yüksek lisansını gayrimenkulde yaptı

Açıkgöz, 2007 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden sonra İstanbul Aydın Üniversitesi'nde “Gayrimenkul sektöründeki gelişmeler ve markalaşma süreci” konulu tezi ile yüksek lisansını tamamladı.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Özlem Açıkgöz Banu Ergin PR’e transfer oldu