Özcan Deniz'in yeni filmi Evim Sensin'in çekimleri Mall of İstanbul'un şantiyesinde yapıldı!
Haberler / Sektörden Haberler / Özcan Deniz'in yeni filmi Evim Sensin'in çekimleri Mall of İstanbul'un şantiyesinde yapıldı!

Özcan Deniz'in yeni filmi Evim Sensin'in çekimleri Mall of İstanbul'un şantiyesinde yapıldı!

Sektörden Haberler 07.10.2012 10:39

Özcan Deniz çekimlerini Mall of İstanbul şantiyesinde gerçekleştirdiği son filmi Evim Sensin, önümüzdeki ay gösterime giriyor

 

Televizyon ve beyaz perdenin beğenilen ismi Özcan Deniz'in hem yönetmenliğini üstlendiği, hem de Fahriye Evcen ile başrolünü paylaştığı Evim Sensin filmi 2 Kasım'da vizyona giriyor. Filmin önemli sahnelerini çekmek için mekan araştırması yapan Özcan Deniz'in dikkatini, büyüklüğü, lokasyon avantajları ve etkileyici mimarisiyle çeken Mall of İstanbul, filmin birçok sahnesinde kendini gösteriyor. Çekim döneminde olumsuz hava koşullarına rağmen çalışmaları tüm hızıyla süren Mall of İstanbul şantiyesi, kış aylarında çalışmaya devam eden şantiye bulmakta zorlanan ekip için mükemmel bir film seti oldu. Özcan Deniz'in canlandırdığı Selim karakterinin inşaat sahnelerinin tamamı burada çekildi. Mall of İstanbul çekimler sırasında örnek daireyi gezerek proje hakkında bilgi alan oyuncuların büyük beğenisini kazandı.