Oryapark İstanbul / Oryataş İnşaat

Oryataş İnşaat firmasının Oryapark İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Oryapark İstanbul

Oryapark İstanbul, insana değer veriyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 20.04.2015
Oryapark İstanbul, insan hayatına verdiği önem ve değer ile öne çıkarken aynı zamanda bölgenin çekim merkezi de oluyor.
Yakın civarda yükselen markalı konutların içinde mimarisi, özenli yapısı ve duruşu ile dikkat çeken Oryapark İstanbul, şimdiden oturumcuların ve yatırımcılarına kazandırmaya başladı. 

Ümraniye'nin gelişim aksları üzerinde yer alan Oryapark İstanbul hakkında konuşan Orya Holding Genel Müdürü Mehmet Buğdaycı, projenin büyük kısmının tamamlandığını ve hayatın başladığını belirtti. Otel ve ofis bloklarının tamamlandığına dikkat çeken Buğdaycı, “Bölgenin cazibe noktası, diğer ünitelere ek olarak Premium Alışveriş Caddesi olacak. Bağdat Caddesi, Alemdağ Caddesi gibi günün her saatinde alışverişin cıvıl cıvıl hayat bulduğu mekanlara yakınığı ile de dikkatleri üzerine çeken Oryapark Premium Alışveriş Caddesi, herkesin her aradığını bulduğu seçkin bir mekan olacak. Burada alışveriş yapanların yorulduklarında dinlenecekleri cadde cafeleri ve restoranları da birbirinden lezzetli alternatifleri misafirlerine ikram edecek” diye konuştu. 

Markaları sınırlı sayıda ve seçkin olacak

Oryapark İstanbul'da yer alan ve içinde 20 seçkin markayı barındıran alışveriş caddesinde marketten, kuaföre, konseptcafe'lerden, eczaneye kadar farklı alanlarda pek çok mağazanın yanı sıra açık otopark alanı da bulunuyor. Rezidanslardan alışveriş caddesine Oryapark sakinlerinin rahatça ulaşmaları için özel bir geçiş koridoru da mevcut.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Oryapark İstanbul Mehmet Buğdaycı