Merkez Zekeriyaköy / Ortadoğu Grup

Ortadoğu Grup firmasının Merkez Zekeriyaköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Resim İstanbul Innovia

Ortadoğu Grup Fikirtepe’de bu yıl satışa çıkıyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 06.02.2015
Yeşil İnşaat ve Ortadoğu Grup Kadıköy Fikirtepe’de proje geliştirecek. Innovia Fikirtepe'nin bu yıl satışa çıkması bekleniyor.
Yeşil İnşaat, İstanbul Anadolu Yakası'ndaki ilk proje için Fikirtepe'yi belirlerken yol arkadaşı olarak Ortadoğu Grup'u seçti. Sancaktepe'de geliştirilen 1310 konutlu Resim İstanbul'da iyi bir satış grafiği yakalayan firma, aynı başarısını Fikirtepe'de de tekrarlayacak. 

Ortadoğu Grup ve Yeşil İnşaat'ın Fikirtepe'de birlikte geliştirecekleri 11 dönümlük arsa için hak sahipleri ile görüşmeleri devam ediyor. Kentsel dönüşüm projesi olarak planlanan çalışmada 45 bin metrekare satılabilir inşaat alanı olacak. Ticari ünitelere 3 bin metrekare ayrılırken her türlü sosyal ve sportif aktivitelerde yer alacak. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon tipindeki konutların yer alması bekleniyor.

Resim İstanbul, bölgeye soluk aldırıyor

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren Ortadoğu Grup, Sancaktepe'de dev bir proje yürütüyor. 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde inşa edilen Resim İstanbul üç etaptan oluşuyor. Yüzde 81.3'ü açık alanlara ayrılan proje muhteşem peyzajıyla dikkat çekiyor.  28 blokta 1.310 daireden oluşan projede şehrin yoğun stresinden arınmak isteyenlere doğayla iç içe bir yaşam sunuluyor.

Sosyal alanlarıyla fark oluşturan projede dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları ve tematik bahçeler Resim İstanbul sakinlerini bekliyor. Projede yer alan kapalı sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası,  fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması, açık hava sineması ve faaliyet odaları yer alıyor. 

Yeşil İnşaat Ortadoğu Grup Kadıköy Fikirtepe Innovia Fikirtepe