Elysium Art Şişli

Ofton İnşaat, Elysium projelerinde Ideal Standard’ı tercih etti

Sektörden Haberler 09.09.2016 11:33

Dünyanın lider banyo markası Ideal Standard, Türkiye’nin en gözde inşaat projelerinin banyolarında yer almaya devam ediyor.

Ofton İnşaat'ın İstanbul ve Bodrum'da hayata geçirdiği Elysium markalı dört projesinin banyolarında Ideal Standard imzası var. 

Tüm ürünlerinde tasarım, fonksiyonellik ve inovasyonu buluşturma felsefesiyle hareket eden dünya devi marka Ideal Standard, Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul firmalarından Ofton İnşaat'ın Elysium Art Şişli, Elysium Serenity Kandilli, Elysium Elit Koşuyolu ve Elysium Miramar Bodrum projelerinin banyolarına modern ve zarif tasarımlarıyla damgasını vurdu.  

4 projede birden...

214 odasıyla İstanbul Şişli'de hayata geçen Elysium Art Şişli, 90 konuttan oluşan Elysium Serenity Kandilli, 86 daire kapasiteli Elysium Elit Koşuyolu ve 50 villanın yer aldığı Elysium Miramar Bodrum, banyolarını Ideal Standard'ın Strada ve StradaO serileriyle dekore etti. 

Sade tasarımlı Strada ve StradaO serileri

Asil ve sade çizgilere sahip Strada Serisi'ne ait lavabo ve asma klozetler, yuvarlak ve sade tasarımıyla ıslak hacimlere modern bir hava katan StradaO Serisi'ne ait çanak lavabo ve asma klozetler, yenilikçi teknolojiler ve milimetrik hassasiyetle tasarlanan Strada armatürler projelerin konseptine uygun olarak seçildi.