Ofton İnşaat Bodrum Projeleri

Ofton İnşaat, Bodrum’da kartal yuvası gibi proje kurguluyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 24.02.2015
İstanbul’da 10 yıldan bu yana markalı konut projeleri geliştiren Ofton İnşaat, gelecek yıldan itibaren Bodrum’da da yerini alacak.
İstanbul'da geliştirdiği markalı konut projeleri ile dikkat çeken Ofton İnşaat, müşterileri için Bodrum'da 66 dönümlük arsaya son derece lüks, butik, eğlenceyi seven insanların tercih edeceği karma bir proje geliştiriyor. Projenin SPA'sı halka açılırken butik bir otel de kurguda yerini alacak.

Gerçekten başarılı olmak için Bodrum'a yöneldiklerini söyleyen Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eşbaşkanı Yusuf Şimşek, “Bodrum'a kendi kitlemizin ihtiyacını karşılamak için geldik. Hayatın merkezinde yer almasını istediğimiz proje, özel kitleleri çekecek. Karma kullanımlı proje Bodrum'un kalbi denecek bir yerde olacak. Bodrum Kalesi'ni kartal bakışı ile görüyor. Hareketli ve canlı yaşamayı seven müşterilerin tercihi olacak” dedi.

Yüksek beklentiye cevap veriyor

“Müşteri kitlemizin beklentisi yüksek” diyerek sözlerine devam eden Şimşek, “Bodrum'u seven ve hareketli yaşayan müşterilerimiz bizden kendileri için yazlık geliştirmemizi istiyor. İstanbul'daki projelerimizin ayrıntılarını tatilde de yaşamak istiyorlar. Orada her türlü sosyal ve sportif donatıyı hayata geçireceğiz. Hatta butik bir otel yaparak dostlarımızı ağırlamayı düşünüyoruz” diye konuştu. 

Ofton İnşaat'ın gelecek yıl inşaata ve satışa başlayacağı proje 66 dönüm arzsa üzerinde gerçekleştirilecek. 23 blokta 46 adet 2+1 ve 46 adette 3+1 rezidans yer alacak. Ayrıca 12 adette 600'er metrekare büyüklüğünde villa olacak. İçinde halka açık SPA alanlarından, spor komplekslerine, restoranlardan mağazalara kadar birçok özel işletme bulunacak” dedi. 

Fantazi değil iş yapacağız

Bodrum'a iş yapmak ve para kazanmak için gittiklerini söyleyen Şimşek, para kazanamadıkları takdirde yeni kararları çekinmeden alabileceklerini söyledi. Ticari işletmelerin para kazanmadan ayakta duramayacağını söyleyen Şimşek, “Bodrum'da herkesten bize arsa ve proje teklifi geliyor. Tabi aralarından seçiyoruz. İlk projeden istediklerimizi yakalarsak devamı gelecektir” diyerek sözlerini noktaladı. 

Ofton İnşaat Bodrum Projeleri İstanbul Ofton İnşaat Yusuf Şimşek