Ofton Beyoğlu / Ofton İnşaat

Ofton İnşaat firmasının Ofton Beyoğlu projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ofton İnşaat projeleri

Ofton İnşaat 7 projeyle gövde gösterisi yapacak

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 24.02.2015
Konut alıcılarının ‘gayrimenkul geliştiricisi’ olarak bildiği Ofton İnşaat, yıl içinde İstanbul’da 7 projenin startını verecek.
Yusuf  Şimşek ve İsmail Hakkı Altun'un eş başkanlığında 10 yıldan beri birbirinden seçkin butik projeler geliştiren Ofton İnşaat, kararlı adımlarla işlerini sürdürüyor. Geçen iki yılda basınla pek yüz yüze gelmeyen gurup, otel ve iş merkezlerine verdiği ilgisini yeniden projelere çeviriyor. 

Ofton İnşaat'ın mart ayından itibaren hareketli günler yaşayacağını söyleyen Yönetim Kurulu Eşbaşkanı Yusuf Şimşek, satışlarının yüzde 30'unu yabancılara yaptıklarını söyledi. Bu oranın yüzde 50'lere kadar çıkacağını söyleyen Şimşek, “Yılın Ofton adıyla anılmasını tabiki temenni ederiz. Kendimizi unutturduğumuz zamanları bu yolla telafi edeceğiz” diye konuştu. 

Şantiyeler peş peşe gelecek

Kentsel dönüşümü İstanbul'da başlatan firma olduklarını söyleyen Şimşek, yeni projelerini şöyle özetledi:

1. Bomonti'de ön satışları başlayan Elysium Art Şişli'de 220 adet daire bulunuyor. 80 milyon dolarlık bir yatırım düşünülüyor.
2. Koşuyolu'nda, Elysium Elit Koşuyolu adını taşıyan proje 10 dönüm arazi üzerinde 2 blok şeklinde 86 daireden oluşuyor. 54 konak tipi daire, 32 rezidans ve 15 ticari ünite yer alacak. Karma kullanımlı olacak. 100 milyon dolar civarında ciro bekleniyor.
3. Kandilli'deki yeni projenin adı Elysium Serenity Kandilli olarak belirlendi. Bu projenin yatırım değeri 50 milyon lira.
4. Dolapdere'de cadde üzerinde karma kullanımlı bir proje yapılacak. Eylülde satışa başlanacak. 
5. Elysium Apartments Ortaköy
6. Elysium Fantastic Bomonti
7. Ivory Taşdelen

Müşteri memnuniyetini önde tutuyor

Satış sonrası servisi iyi sunmayı önemsediklerini belirten Şimşek, “Her halde insanları memnun ediyoruz, ki konut alanlar bir daha geliyor. Çünkü her zaman müşterimizin yanında olarak kompakt çözümler üretiyoruz. Daireyi sattıktan sonra hizmet vermeye devam ediyoruz. İnsanlar bu kadar pahalı yatırım yapınca haklı olarak bir muhatap bulmak istiyorlar. Evler zaman içinde değer kazanıyor” diye konuştu.

 

Ofton İnşaat Yusuf Şimşek Elysium Apartments Ortaköy Elysium Fantastic Bomonti Ivory Taşdelen Elysium Elit Koşuyolu