Fiera Vista Bodrum / Gülman Group - Norm Yapı

Gülman Group - Norm Yapı firmasının Fiera Vista Bodrum projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mehmet Yeşilyurt

Norm Yapı Gündoğan’a Fiera Vista ile giriş yaptı

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 02.07.2015
Bodrum Gündoğan’daki 18 villalı Fiera Vista'nın müteahhitliğini üstlenen Norm Yapı, Gündoğan ve Bodrum’u dönüştürmeye aday olduğunu açıkladı.
Bölgedeki yapı stokunu eski ve sağlıksız bulan Norm Yapı, Bodrum Gündoğan'da Gülman Group'un arsası üzerinde 18 villa inşa ediyor. Kat karşılığında inşa edilen proje, Mayıs 2016'da teslim edilecek.

Amaçlarının Gündoğan'da 18 villa inşa etmek olmadığını dile getiren Norm Yapı Yönetim Kurulu Eş Başkanı Mehmet Yeşilyurt, bölgeye uygun yaşam tarzları inşa edeceklerini söyledi. Bodrum, Gündoğan ve Yalıkavak'a yerleşen kesimin ailelerini önde tuttuğuna dikkat çeken Yeşilyurt, “Türkbükü sahillerinde turizm öne plana çıkarken bizim olmak istediğimiz bölgede aile yaşantısı, uyumlu çevreler ve komşuluk ilişkileri kendini gösteriyor. Fiera Vista'da biz ev değil, yaşam ve komşuluk tasarlıyoruz. Buraya alınacak haddini bilmeyen bir aile herkesin keyfini kaçırır. Bu konuda çok itinalı davranıyoruz” dedi. 

Gündoğan'ın yapı stoku çok sağlıksız

Bölgenin yaz kış kalınabilecek bir özelliği olduğunu söyleyen Yeşilyurt, aynı zamanda kentsel dönüşüme de ihtiyaç olduğunu vurgulayarak, “Gündoğan ve Yalıkavak'a giriş yaptığımızda konutların eski kooperatif tipi evler olduğunu ve yapı stokunun 40 yıllık sağlıksız binalardan oluştuğunu gördük. Bu konutların yenilenmesi gerektiği kanaatiyle Fiera Vista'nın imalatına başladık. Amacımız konsept oluşturarak kendimizi göstermek. Peşinden içinde bulunduğumuz bölgede eski ucuz binaları kentsel dönüşüm kapsamına alacağız” dedi.

Herkese uygun konut olacak

 Belli bir plan program dahilinde hareket ettikleri izlenimini veren Yeşilyurt, “Bu bölgede 2+1 tipinde konutların yanı sıra lükse yönelik işler de yapacağız. Daha üst konseptte tekil ve bağımsız villa isteyen Katarlı, Körfezli yatırımcıların isteği doğrultusunda geniş kullanımlı yazlıklar üreteceğiz. 4-5 dönüm arazilere müstakil konutlar yapacağız” dedi.

Delüxe unutulmadı

"Şu anda böyle bir çalışmamız var" diye devam eden Yeşilyurt sözlerini şöyle noktaladı: "Kocaeli'nden bir yatırımcının arsanını üzerine 500'er metrekare kapalı alanı olan iki konak inşa diyoruz. Birisini biz alacağız. ” dedi.

Hüseylin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Bodrum Gündoğan Fiera Vista Norm Yapı Mehmet Yeşilyurt