Nidapark Başakşehir / Tahincioğlu Gayrimenkul

Tahincioğlu Gayrimenkul firmasının Nidapark Başakşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nidapark Başakşehir

Nidapark Başakşehir geliyor!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 09.05.2015
Nidapark Başakşehir ile ilgili çalışmalarını sürdüren Tahincioğlu, Kayabaşı 5. Etap ihalesini kazanarak bu bölgedeki projelerine devam edecek.
Nidapark Başakşehir için ön talep süreci devam ediyor.

08 Mayıs 2015 tarihinde Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen ve Emlak Konut İstanbul Başakşehir Kayabaşı 5. Etap İhalesi'ni 1 milyar 72 milyon 600 bin satış toplam geliri, yüzde 38'lik 407 milyon 588 bin liralık en yüksek teklif ile Tahincioğlu kazandı.

Tahincioğlu Gayrimenkul, konu ile ilgili yaptığı açıklamada projeyi konut ve cadde mağazaları konseptinde planladıklarını, İstanbul'un yükselen ve gelişen bölgesi olan Başakşehir'e yakışır bir şekilde hayata geçireceklerini ve talep beklentilerinin yüksek olduğunu ifade etti.

Tahincioğlu olarak İstanbul'un yıldızı haline gelen Başakşehir'de geliştirmekte oldukları ilk proje olan "Nidapark Başakşehir"e gelen yüksek ön talebin de bu beklentide önemli rol oynadığını vurguladı.

Nidapark Başakşehir