Nida Kule Ataşehir Güney

Nida Kule Ataşehir Güney’in kiralamasını yapacak!

Sektörden Haberler Ayşe Özlem Kuruca 22.04.2015
Dünyanın önde gelen gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden Cushman & Wakefield, ofis pazarındaki öncü rolünü yeni bir işbirliği ile sürdürüyor.
Yakın zamanda kiralamasını üstlendiği Palladium Tower ve River Plaza gibi önemli ofis projelerinin ardından CZD Gayrimenkul ile de el sıkışan Cushman & Wakefield, Nida Kule Ataşehir Güney projesinin kiralamasını üstlendi. 
İstanbul Anadolu Yakası'nın en çok tercih edilen ofis bölgesi olmasının yanı sıra İstanbul Finans Merkezine de ev sahipliği yapacak olan Ataşehir'de; 27.511 m2 kiralanabilir ofis alanıyla dikkat çeken Nida Kule Ataşehir Güney; metro hattı üzerinde konumlanması ve LEED Gold sertifika standartlarına göre dünyanın önde gelen mimarları tarafından tasarlanmasıyla bölgedeki rakiplerinden ayrışıyor.

Ataşehir'in ofis pazarında son yıllarda ön plana çıktığının altını çizen Cushman & Wakefield Yönetici Ortağı Tuğra Gönden, “Ataşehir, İstanbul'daki ofis pazarında gelecek 2 yıl içinde en yüksek arz artışı gözlemlediğimiz bölge olmasına rağmen şu an Anadolu Yakasının en pahalı bölgesi ve beyaz yakalı çalışanların konut ihtiyaçları için sıklıkla tercih ettiği bir bölge. Bu nedenle talep oldukça yüksek. Rahat ulaşımı yanında çok sayıda yeme içme ve alışveriş imkanı da sağlayan bölge yeni metro hatlarının kesişme noktasında bulunduğu için şimdiden ciddi talep görmeye başladı” diye konuştu. 

 

Nida Kule Ataşehir Güney Nida Kule Ataşehir Güney kiralama Cushman & Wakefield