Nef Ataköy 22 / Timur Gayrimenkul

Timur Gayrimenkul firmasının Nef Ataköy 22 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
galatasaray nef

Nef ve Galatasaray canlı yayında imzaları attı

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 10.08.2016
Dört yıldızlı tek büyük olan Galatasaray ile gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef arasındaki ana sponsorluk anlaşmasını canlı yayınladık.
Ana sponsorluk anlaşması Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ve Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur'un katılımıyla gerçekleştirildi.

"Galatasaray'ın göğsünde artık biz varız" diyen Nef'ten şöyle bir açıklama geldi;

Yola çıktğımız ilk günden bu yana "Neden daha iyi olmasın?" sorusunun cevabını arayarak, yenilikçi çözümler ürettik ve çok kısa sürede adımızı tüm Türkiye'ye duyurdu. Şimdi de ulusal ve uluslarası arenada ispatladığımız başarımızı, spor dünyesinin en köklü ve başarılı takımlarından Galatasaray Kulübü ile gerçekleştirdiğimiz anlaşmayla pekiştirmeye hazırlanıyoruz. Yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz, Galatasaray Spor Kulübü Futbol Takımı ana sponsorluk anlaşmasını ilk önce sizinle paylaşıyoruz. 

Türk sporuna taze bir "nefes" olmaktan ve her geçen gün bizi daha da güçlendiren yeni iş ortaklarına imza atmaktan gurur duyuyoruz.

Galatasaray nef türk telekom arena