Nef Merter 14 / Timur Gayrimenkul

Timur Gayrimenkul firmasının Nef Merter 14 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nef Vakfı

Nef Vakfı kuruldu!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 30.04.2016
Nef Vakfı, umut ve nefes olacak.
Timur Gayrimenkul ismi altında kurulan Nef, şimdiye kadar pek çok projeye imza attı. Farklı konseptleri ve konut projelerinde kendi bulduğu keşifleriyle dikkatleri sürekli üzerine çeken Nef, şimdi kendi vakfını kurmanın heyecanını yaşıyor. 

Nef, Nef Vakfı'nı şu sözlerle duyurdu;

"İlk günümüzden bugüne aldığımız her nefesi vermekle ve sahip olduğumuz her şeyi paylaşmakla yükümlü olduğumuza inandık. Hayatımızda hep daha fazla mutlu insan biriktirmenin ve çevremize değer katmanın kıymetini bildik. İşte bugün, Nef Vakfı'nı kurmuş olmanın mutluluğunu yaşıyor ve sizlerle de bu heyecanımızı paylaşmak istiyoruz.

Bugüne kadar insanları, evleri, mahalleleri, hayatları değiştirmek için çalıştık. Çocukların daha iyi koşullarda okullara gidebilmesi için bağışlanan "eğitim birimleri"nden, yaşlılara "huzurlu bir yuva" ortamı sağlayan huzurevlerine, acil ihtiyaç sahibi ailelere "ilk nefes" olabilmek için verdiğimiz destekten, her ay gençlere verdiğimiz burslara, engelleri ortadan kaldırma amacıyla tasarladığımız "engelsiz ev"imizden, yaşanabilir kentler için oluşturulan "Kentsel Vizyon Platformu"na ve ihtiyaç sahibi kadınların kendi ürettikleriyle geçimlerini sağlaması için kurulan olan "Hay Atölye"ye kadar her projemizde içimizde hep aynı duygu vardı: Umut olmak, nefes olmak.

Bundan sonra da, insana ve topluma değer katacak, değişime ortak olacak, destek verende de, alanda da farkındalık yaratacak işler yapmaya devam edeceğiz.

Bizi biz yapan değerlerimize ortak oldunuz, siz de nefes verdiniz.

İyi ki varsınız.

Saygılarımızla" 

Nef Vakfı Timur Gayrimenkul