nef barcelona sponsorluk anlaşması

Nef, FC Barcelona'ya sponsor oldu!

Sektörden Haberler 18.05.2017 13:34

Nef ile FC Barcelona arasında imzalanan 3 yıllık sponsorluk anlaşması yeni projelere de atılan ilk adım oldu.

Nef ile FC Barcelona, Nef Bebeköy'de 3 yıllık sponsorluğa ilk adımı attılar. Bugün imzalanan anlaşmayla ilgili konuşma yapan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur ve FC Barcelona CRO'su (Chief Revenue Officer - Gelirler Bölümü Başkanı) Francesco Calvo, bu anlaşmanın sonucunda iki tarafın Türkiye'de ilk resmi FC Barcelona mağazasının açılması konusunda ortak adım atabileceklerini belirtti.

FC Barcelona CRO'su Calvo, yaptığı konuşmada Nef ile yapılan bu anlaşmanın sonucunda Türkiye'deki taraftarlarla daha da yakınlaşılacağına inandığını belirtirken Nef İcra Kurulu Başkanı Timur ise futbolun birleştirici gücüne katkı sunmaya çalıştıklarını belirtti.

Sponsorluk anlaşmasındaki haklar

Nef Bebeköy'de atılan 3 yıllık sponsorluk anlaşması sonucunda Nef, FC Barcelona'nın isim ve logosunu kullanabilirken reklam ve tanıtım çalışmalarında Barcelona takımı ve oyuncularının görsel kullanımına sahip olacak. Sponsorluk anlaşmasında; Ditijal ve geleneksel pazarlama, ortak logolu ürün üretimi ve satışı, promosyonel haklar, aktivite ve etkinlik hakları da bulunuyor.

FC Barcelona imzalanan bu anlaşmayla Türkiye'deki konumunu güçlendirecek. Ayrıca Nef Vakfı ve FC Barcelona Vakfı, ortak projeler gelirtirmeyi hedefliyor.