29 ekim resepsiyon

Necmi Çiçekçi, 29 Ekim Resepsiyonu’na katıldı!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 31.10.2016
Fikirevim Ajansı'nın Başkanı ve Emlaktasondakika.com Genel Yayın Yönetmeni Necmi Çiçekçi, 29 Ekim Resepsiyonu'na katıldı.
15 Temmuz'daki hain kalkışmanın ardından aziz milletin ortaya koyduğu kahramanlık, inancın zaferini anlatan yeni eserler ortaya çıkardı. Bunlardan birisi de hiç şüphesiz 15 Temmuz Demokrasi Marşı'ydı...

Marşın altında imzası bulunan Fikirevim Ajansı'nın Başkanı ve Emlaktasondakika.com Genel Yayın Yönetmeni Necmi Çiçekçi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 29 Ekim Resepsiyonu'na davet edildi. 

necmi çiçekçi süleyman soylu
Fikirevim Başkanı Necmi Çiçekçi ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki resepsiyona katılan Necmi Çiçekçi, Başbakan Binali Yıldırım, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştü. Başbakan Yıldırım ve iki bakan, Çiçekçi'yi hazırladıkları 15 Temmuz Demokrasi Marşı nedeniyle özel olarak tebrik etti. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=29+ekim+resepsiyonu'>29 ekim resepsiyonu</a>

İnşaat sektörünün önde gelen isimlerinden Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu ve EYG İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik de resepsiyona katıldı. İş dünyasından pek çok ismin bulunduğu resepsiyonda İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mücahid Ören de vardı. 

7 Ağustos 2016 günü 5 milyon kişinin katıldığı Yenikapı Mitingi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasını yapmak üzere sahneye çıkarken, 15 Temmuz Demokrasi Marşı çalıyordu.

Necmi Çiçekçi 29 ekim resepsiyonu fikirevim