Narven Termal Tatil Kasabası

Narven Termal Tatil Kasabası'nın İstanbul ofisi açılıyor

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 26.01.2015
Bolu'da 250 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Narven Termal Tatil Kasabası'nın İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü açılıyor.
Narven A.Ş'nin inşa ettiği Bolu turizmini ikiye katlayacak dev proje Narven Termal Tatil Kasabası, İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü ile üç nesil, 4 mevsim tatil yapmak isteyenlere bir adım daha yaklaşıyor.

İstanbul, Tekirdağ, Edirne ve çevre illerden Narven Termal Kasaba hakkında bilgi sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyen müşterilere hizmet vermek üzere İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü Merter'de hizmete açılıyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Narven+Termal+Tatil+Kasabas%c4%b1'>Narven Termal Tatil Kasabası</a>

Hisseli gayrimenkul sistemiyle dikkat çeken Narven 1,250 daire, 150 rezidans daire ve 230 otel odasından meydana geliyor. Tatil kasabası ilk misafirlerini Aralık 2015'te ağırlamaya başlayacak.

Narven A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Ericek, Halit Yıldız, Necip Çarıkcı, Fahri Nalçacı ve Şerafettin Nalçacı'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek açılış töreni 27 Ocak Salı günü yapılacak. 
 
Tarih: 27 Ocak 15, Salı,
Saat: 14.00
Yer: İstanbul Avrupa Bölge Müdürlüğü,
Ali Rıza Gürcan Caddesi, Eski Çırpıcı Yolu Sok.
Merter Meridyen İş Merkezi, No: 501 
Merter / İSTANBUL

Narven Termal Tatil Kasabası narven aş