Narova 2. Etap / Yapıtek

Yapıtek firmasının Narova 2. Etap projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Kayhan Karabayır

Narova 2. Etap ne zaman teslim edilecek?

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 29.04.2016
Kayhan Karabayır 80 dönüm arazide 9 etapta bin 100 konut olarak planlanan Narova'nın ilk bölümünde yaşamın başladığını bildirdi.
YAPITEK İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanvekili Kayhan Karabayır, 2"nci kısmın yapımının hızla sürdüğünü ifade ederek, "Mart 2017'de anahtarlar sahiplerine sunulacak. Dükkanlar ise çok yakında teslim ediliyor. Narova, İzmir'in en güzel projelerinden biri. Ailelerin ferah ve konforlu yaşam sürmeleri için her şey düşünüldü. Hem kapalı, hem de açık havuzumuz var. Spor alanlarımız oldukça geniş. Komşu komşuyla iç içe değil, ferah bir atmosferimiz var. İkinci etabımız 20 dönüm üzerine oturuyor ve yüzde 65'i peyzaja ayrıldı. İzmir'de bu kadar geniş yeşil alanlı proje neredeyse yok" bilgisini paylaştı. 

AMACIMIZA ULAŞTIK 

Narova'nın ikinci etabında kule ve teraslı binalarda 227 konut, 6 villa ve 9 dükkan bulunduğu bilgisini aktaran Kayhan Karabayır. 3 ve 4'uncu kısımların lansmanının İse çok yakında yapılacağını kaydetti. Birinci etap lansmanından ev alan Narovalıların buğun yüzde 15 kazançlı olduğuna dikkat çeken Karabayır, "Narova, yatırımcı için de, ev alıp oturmak isteyenler için de alıcı bir karar. Biz Narova için 'Ev alma gelecek al' diyoruz, 1'inci etaptan ev kiralayan yeni Narovalılar bunun farkına vardılar ki, içlerinde ikinci ve diğer etaplardan ev satın almaya karar verenler oldu. Demek ki amacımıza ulaşmışız" dedi.

Kayhan Karabayır YAPITEK İnşaat Kayhan Karabayır Narova